Projektor Hitachi dokáže promítat 153cm obraz jen ze 42 cm

LCD projektor CP-A100/ED-A110 LCD, který podle výrobce představuje revoluci ve způsobech, jakými se projektory používají ve vzdělávacím i obchodním sektoru, představila společnost Hitachi.Ultra krátká projekční vzdálenost projektoru CP-A100/ED-A110 umožňuje promítat na plátno s úhlopříčkou 60" (153 cm) ze vzdálenosti pouhých 42 cm. Tento výkon je umožněn díky optické technologii společnosti Hitachi, která zahrnuje čočky, hybridní prvky a zrcadla, jež odstraňují nutnost používat nákladné tradiční přístupy s horšími výsledky. Vzhledem k tomu, že projektor může být umístěn tak blízko plátna, nemá výsledný obraz žádné stínové efekty, které by mohly rušit sledování anebo funkčnost interaktivních tabulí, které si v této oblasti získávají stále větší oblibu.
„Doposud nebyl nikdy na trhu k vidění projektor s takto výjimečně krátkou projekční vzdáleností – takovou, že změní způsob, jakým uživatelé projekční systémy používají. Mohou se více věnovat posluchačům a již se nebudou nikdy muset opatrně vyhýbat paprskům projektoru, takže jejich obecenstvo si bude moci vychutnat pohodlný a uvolněný zážitek ze sledování jasného obrazu bez stínů a s nízkou hlučností projektoru,“ poznamenal Axel Kutschke, hlavní manager divize Presentation Products společnosti Hitachi Digital Media Group.
Projektor CP-A100/ED-A110 byl navržen současně tak, aby fungoval samostatně anebo byl bez problémů propojen s interaktivními tabulemi na trhu. Díky tomu si mohou zákazníci s velkou volností vybírat řešení, která jim budou vyhovovat. Jelikož projektory a elektronické tabule mají rozdílnou životnost, mohou uživatelé své investiční záměry rozdělit a zakoupit tato zařízení zvlášť.
3LCD panel u modelů CP-A100/ED-A110 poskytuje ostrý obraz bez roztřepení v rozlišení XGA. Tento produkt jako první nabízí jas 1500 lumenů v normálním režimu a 2000 lumenů v režimu zvýšeného jasu. Široký výběr možností připojení pro audio, video, počítače a sítě pomáhá zajistit snadné a všestranné použití. Zámek na PIN kód a vlastní obrazovka „MyScreen“ rovněž jištěná PIN kódem, zámek Kensington, bezpečnostní lišta z nerezové oceli a etikety chráněné proti poškození zvyšují zabezpečení na mnoha úrovních.
Model CP-A100 přijde zájemce na 50 336 Kč (bez DPH).


Komentáře