Rychlou laserovou multifunkci pro malé kanceláře představila Konica Minolta

Novou barevnou laserovou multifunkční tiskárnu určenou pro malé a středně velké kanceláře představila firma Konica Minolta. Magicolor 4690MF nabízí již v základní konfiguraci automatický oboustranný tisk i kopírování, skenování a také faxování formou faxového serveru.Novou barevnou laserovou multifunkční tiskárnu určenou pro malé a středně velké kanceláře představila firma Konica Minolta. Magicolor 4690MF nabízí již v základní konfiguraci automatický oboustranný tisk i kopírování, skenování a také faxování formou faxového serveru.
Novinka nabízí tisk a kopírování rychlostí až 24 stran za minutu. Jako standard nabízí stroj oboustranný automatický podavač dokumentů, který pojme až 250 stran; do přihrádky pro vytištěné dokumenty lze uložit až 100 stran. Uživatel ovšem může využít i přídavný spodní podavač, který pojme najednou až 500 stran. Pro osobní poznámky a interní dokumenty nabízí přístroj šetřící funkci, která zatěžuje toner jen z poloviny.
magicolor 4690MF umožňuje skenovat až 24 originálů do minuty, a to do různých formátů. Uživatel tak při skenování do e-mailu může volit JPEG, PDF či TIFF. V prostředích, kde není k dispozici e-mailový server, skenuje toto univerzální zařízení přímo do složky na vybraném PC, případně přímo na FTP server. Samozřejmostí je pak možnost skenování na externí paměťová zařízení připojená prostřednictvím USB portu. Sdílení dokumentů a archivace je tak v prostředí menších kanceláří skutečně pohodlná. Skener podporuje jak WIA, tak TWAIN protokoly.
Cena přístroje se pohybuje okolo 20 tisíc Kč (bez DPH).


Komentáře