Samsung: Tandem firemních monitorů propojitelných přes USB

Monitor SyncMaster 2263DX (22 palců, rozlišení 1680 x 1050 bodů), ke kterému lze se přes USB připojit další 7palcový displej (800 x 400 bodů), představila firma Samsung. Výrobce tak chce podpořit zvýšení produktivity těch firemních uživatelů, kteří chtějí nebo musejí používat dva monitory.Monitor SyncMaster 2263DX (22 palců, rozlišení 1680 x 1050 bodů), ke kterému lze se přes USB připojit další 7palcový displej (800 x 400 bodů), představila firma Samsung. Výrobce tak chce podpořit zvýšení produktivity těch firemních uživatelů, kteří chtějí nebo musejí používat dva monitory.
Díky tomu, že druhý displej se k monitoru 2263DX připojuje přes USB port, odpadají dodatečné náklady na druhou grafickou kartu. Druhý monitor umožňuje například na 22 palcovém displeji editovat dokumenty, zatímco menší displej může být vyhrazen komunikaci se spolupracovníky či zákazníky. 7 palcový tandemový displej je připevněn na výklopném a otočném rameni, které umožňuje umístit ho na libovolné straně většího monitoru, nad ním, či ho úplně odpojit a postavit na libovolné místo – jediné omezení je délka kabelu.
Propojení je možné realizovat díky proprietární technologii UbiSync, USB port v monitoru 2263DX poslouží také jako USB hub, což dále zvyšuje jeho užitnou hodnotu. Monitor je vybaven i HDMI vstupem a 3megapixelovou webkamerou.


Komentáře