Samsung uvádí novou řadu LCD monitorů

Společnost Samsung představila novou, základní řadu LCD monitorů, určenou jak primárně pro kancelářské, tak i domácí použití. Tyto modely se vyznačují dynamickým kontrast s hodnotou 8000:1 pro kvalitnější podání obrazu, standardním statickým kontrastem 1000:1 a odezvou pouhých 5ms.Společnost Samsung představila novou, základní řadu LCD monitorů, určenou jak primárně pro kancelářské, tak i domácí použití. Tyto modely se vyznačují dynamickým kontrast s hodnotou 8000:1 pro kvalitnější podání obrazu, standardním statickým kontrastem 1000:1 a odezvou pouhých 5ms.

Ovládací tlačítka na přední části panelu jsou dotyková, což je i designově zajímavý prvek zaručující čistou linii monitorů. Dalším ergonomickým parametrem je i výškově stavitelný stojan o 80mm s funkcí Pivot, který je zároveň otočný kolem svislé osy. Přítomna je i funkce MagicBright pro rychlé nastavení obrazu do nečastěji používaných módů: Text, Internet, Hry, Sport, Video, Dynamický kontrast a Uživatelské nastavení, kde si může uživatel jednoduše definovat vlastní parametry zobrazení.

Monitory budou dostupné na trhu v průběhu února a března 2008 a nová řada monitorů Samsung SyncMaster se bude prodávat v několika velikostech.

22“ modely s označením 2243BW s ergonomickým výškově stavitelným stojanem, 2243MW navíc rozšířený o zabudované reproduktory a 2243NW, což je cenově nejdostupnější základní verze.

Ve velikosti 20“ se budou nabízet modely 2043BW s ergonomickým výškově stavitelným stojanem, 2043MW rozšířený o zabudované reproduktory a 2043NW, což je opět základní cenově dostupný model.

Ve velikosti 19“ se budou nabízet modely ve formátech obrazu 4:3 modely 943T s S-PVA panelem a ergonomickým stojanem, 943B s výškově stavitelným stojanem a funkcí Pivot a základní model 943N.

Ve formátu obrazu 16:10 se budou nabízet modely 943BM s výškově stavitelným stojanem a reproduktory a dále 943NW, což je opět základní monitor v širokoúhlém formátu a velikosti 19“.
Nenechte si ujít:
Samsung přichází se zárukou na vadné body u svých LCD

Vytlačí OLED technologie klasické LCD panely?

LG představil nové LCD monitory a Blu-ray vypalovačky

LCD displej pro mobily v kvalitě plochých televizorů

LED dokáže výrazně vylepšit ploché displeje

Hitachi, Canon a Panasonic budou společně vyrábět LCD

HP má notebook s 20,1“ HD displejem za atraktivní cenu

Na tuto řadu se také vztahuje garance nulových vadných bodů pro koncové uživatele, o které jsme vás již informovali.


Samsung Syncmaster 2043NW


Komentáře