Servery a aplikace pro řízení vztahů se zákazníky představila HP

Dva cenově dostupné a energeticky úsporné servery HP ProLiant spolu s první platformou x86 na trhu se čtyřjádrovými procesory AMD Opteron představila firma Hewlett-Packard. Nabízí také rozšířené portfolio aplikací pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), linuxové nástroje pro správu a technologii vzdáleného přístupu.Dva cenově dostupné a energeticky úsporné servery HP ProLiant spolu s první platformou x86 na trhu se čtyřjádrovými procesory AMD Opteron představila firma Hewlett-Packard. Nabízí také rozšířené portfolio aplikací pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), linuxové nástroje pro správu a technologii vzdáleného přístupu.
Všechny tyto produkty a řešení jsou navrženy tak, aby pomohly malým a středním firmám snížit náklady, zlepšit zabezpečení a lépe spravovat vztahy se zákazníky.
„Prostřednictvím rozsáhlých výzkumů a spolupráce se zákazníky získalo HP cenné informace a podněty o potřebách středně velkých firem,“ řekl Urs Renggli, ředitel řešení pro malé a střední firmy, Technology Solutions Group, HP. „Díky těmto informacím jsme jim schopni dodat na míru přizpůsobenou, cenově dostupnou a efektivní technologii, která maximálně odpovídá jejich požadavkům.“
Nový HP ProLiant BL260c G5 nabízí podle výrobce zákazníkům energeticky nejúčinnější a navíc cenově nejdostupnější blade server na trhu. BL260c je určen pro BladeSystem c3000 i c7000 a je konstruován pro pobočkové a vzdálené kanceláře s malými nebo virtualizovanými systémy. Podporuje aplikace pro řízení vztahů se zákazníky, plánování podnikových prostředků, databázové aplikace, webové aplikace, služby sdílení souborů či tiskáren a také vysoce výkonné výpočetní aplikace.
Společnost HP dále integrovala serverové a úložné technologie další generace do schválených konfigurací pro středně velké implementace řešení Microsoft Dynamics CRM, které prý podstatně zkrátí dobu implementace a podpoří podnikatelskou strategii soustředěnou na zákazníky.
Jako odpověď na rostoucí poptávku po robustních linuxových řešeních pro středně velké firmy uvedla společnost HP:
· Pět schválených konfigurací databáze Oracle pro linuxové systémy HP BladeSystem a ProLiant; tyto konfigurace podporují 75 až 400 uživatelů, nabízejí zkrácenou dobu implementace a nižší náklady.
· HP Insight Control Environment for Linux, ucelené řešení pro správu Linuxu, které lze snadno nasadit do podnikové sítě; obsahuje výkonnou clusterovou technologii, která zvyšuje výkon aplikací a podporuje konkurenční výhodu firmy.
HP dále oznámila uvedení řešení HP Secure Remote Access, které pomáhá středně velkým firmám vytvářet obchodní příležitosti prostřednictvím praktického, bezpečného a úplného přístupu k důležitým podnikovým informacím kdykoli a odkudkoli. Spolupracuje s ostatními zařízeními HP, například stolními počítači, tenkými klienty, notebooky, tablet PC, kapesními počítači či chytrými telefony iPAQ. HP Secure Remote Access zahrnuje technologie Citrix Access Essentials, Microsoft Windows Server 2003 a Microsoft Small Business Server 2003 R2.


Komentáře