Servery budou sestavované bez hrozby nestability

Uvedení údajně prvního modulárního stavebního systému na trh, který slouží pro sestavování serverů z modulárních serverových stavebních prvků společnosti Intel, představila společnost Intel.Uvedení údajně prvního modulárního stavebního systému na trh, který slouží pro sestavování serverů z modulárních serverových stavebních prvků společnosti Intel, představila společnost Intel. Uvedené stavební prvky podporují serverovou specifikaci ohlášenou organizací Server Systems Infrastructure (SSI) loni v červenci.
Díky modulárním serverovým stavebním prvkům mohou konstruktéři do jediného systému integrovat výpočetní, síťové a úložné funkce. Řešení je ideální pro malé a středně velké podniky (SMB), které požadují jednoduchá a flexibilní IT řešení, která příliš nezatíží rozpočet. Modulární serverové stavební prvky jsou založené na technologii Intel Multi-Flex. Tato sada technologií určených pro správu a ukládání dat byla vyvinuta, aby umožnila jednoduché použití, nižší cenu vybavení a vyšší škálovatelnost.
Analytická společnost Research firm Access Markets International (AMI) Partners předpokládá, že globální náklady na servery pro SMB letos dosáhnou 19,8 miliardy dolarů, což by znamenalo dvojciferný růst oproti roku 2007.


Komentáře