Skener Epsonu s optickým rozlišením 4800 dpi už v Česku

Skener Epson Perfection V200 Photo, jehož optické rozlišení činí 4 800 dpi, uvedla na náš trh společnost Epson. Jedná se o kompaktní skener, který pro snímání obrazu využívá technologií Matrix CCD.Skener Epson Perfection V200 Photo, jehož optické rozlišení činí 4 800 dpi, uvedla na náš trh společnost Epson. Jedná se o kompaktní skener, který pro snímání obrazu využívá technologií Matrix CCD.
Novinkou je mimo jiné funkce automatické orientace fotografií, která srovná snímky, které nebyly uloženy na sklo skeneru v přesném úhlu a vytváří tak zarovnané obrázky.
Pro větší pohodlí bylo také přidáno tlačítko pro převod vícenásobného skenování do formátu PDF, které slouží k automatickému ukládání dokumentů do formátu PDF. Bezproblémové skenování filmů umožňuje vestavěná jednotka pro diapozitivy, která umožňuje skenování šesti rámečků 35mm filmového pásu nebo 4 rámečků 35mm diapozitivů současně.
Výrobce se zařízením dodává i řadu softwarových nástrojů, které pomáhají při manipulaci s obrázky. Třeba technologie Easy Photo Fix umožňuje obnovu barev, korekci podsvícení a digitální odstraňování prachu pro úpravu starých nebo vybledlých obrázků a vrací jim život.
Sada Creativity Suite zase obsahuje novou funkci korekce červených očí. V automatickém režimu jsou červené oči korigovány automaticky, uživatelé si podle potřeby mohou vybrat ruční možnost. K dalšímu softwaru patří ArcSoft PhotoImpression 6 a Abbyy FineReader Sprint 6 Plus.
Novinka je dostupná za cenu 2 790 Kč včetně DPH.


Komentáře