Sluchátka Jabra – bezdrátová kvalita pro váš telefon i počítač

Bezdrátová sluchátka Jabra GN 9350 jsou univerzálním produktem pro hlasovou komunikaci, určeným pro telefony i počítače. Vyznačují se elegantním designem, citlivým mikrofonem a vylepšeným tlumením hluku z okolí, díky čemuž se hodí prakticky do každého prostředí.Bezdrátová sluchátka Jabra GN 9350 jsou univerzálním produktem pro hlasovou komunikaci, určeným pro telefony i počítače. Vyznačují se elegantním designem, citlivým mikrofonem a vylepšeným tlumením hluku z okolí, díky čemuž se hodí prakticky do každého prostředí.

Jejich dosah je zhruba 100-150 metrů od vysílací stanice a na jedno nabití vydrží přibližně 9 hodin hovoru přes telefon a 6 hodin při VoIP. Sluchátka GN 9350 jsou vybavena technologií PeakStop, která chrání sluch před náhlým zesílením zvuk, mají tlačítka umožňující přijmutí a ukončení hovorů a disponují také regulátorem hlasitosti. Dále disponují technologiemi DSP a IntelliTone. Více informací lze najít například zde.

Sluchátka GN 9350 jsou hlavní výhrou ve Velké soutěži Computerworldu, která právě probíhá, takže neváhejte a zkuste odpovědět na několik jednoduchých otázek a přesně tato sluchátka mohou být vaše!

Sluchátka Jabra GN 9350 s vysílací stanicí

Společnost GN také v současné době uvádí na český trh Bluetooth stereo sluchátka Jabra BT3030. Ta dovolují díky využití Bluetooth technologie elegatně používat mobilní telefon nebo MP3 přehrávač, který může zůstat bezpečně schován například v tašce a jeho ovládání se uskutečňuje jen prostřednictvím ovladače na sluchátkách. Sluchátka BT3030 také umí automaticky zastavit přehrávanou hudbu v případě příchozího hovoru, takže není potřeba si dělat starosti se zmeškanými telefonáty. Ovladač umožňuje nejen přepínat audiotracky nebo měnit hlasitost, ale také přijímat hovory a díky zabudovanému mikrofonu má uživatel i v případě telefonování volné ruce.

Sluchátka Jabra BT3030 jsou designovaná podle nejnovějších módních trendů a nabízí vysokou kvalitu spojenou s individuálním stylem. Co se týká jejich parametrů, umožňují na jedno nabití dobu hovoru více než 8 hodin, poslouchání hudby na 7 hodin a nabíjí se prostřednictvím mini USB konektoru. Dosah je kolem 10 metrů a sluchátka BT3030 jsou kompatibilní se zařízeními, splňující specifikaci Bluetooth 1.1 a novější.


Sluchátka Jabra BT3030 s ovladačem


Komentáře