Smartphone s funkčností notebooku

Produkt TyTN II uvedla na evropský trh společnost HTC. Novinka podporuje mimo jiné vysokorychlostní přístup k internetu či integrovaný GPS modul pro osobní navigaci. Pro zobrazování slouží uživatelům dotykový displej o úhlopříčce 2,8 palce, který je výklopný podobně jako je tomu u notebooku. Snadnost použití je znásobena plnohodnotnou klávesnicí.Produkt TyTN II uvedla na evropský trh společnost HTC. Novinka podporuje mimo jiné vysokorychlostní přístup k internetu či integrovaný GPS modul pro osobní navigaci. Pro zobrazování slouží uživatelům dotykový displej o úhlopříčce 2,8 palce, který je výklopný podobně jako je tomu u notebooku. Snadnost použití je znásobena plnohodnotnou klávesnicí.
TyTN II nabízí podporu pro třípásmovou UMTS a čtyřpásmové EDGE. Nechybí ani HSDPA či Wi-Fi standardu 802.11b/g.
Operační systém Windows Mobile 6 přináší uživatelů takové aplikace, jako Outlook Mobile nebo Office Mobile a možnost spouštět řadu dalších aplikací. HTC navíc nabízí i další aplikace, jako je třeba skener vizitek či TomTom Navigator 6 Taster Edition (pro využití GPS modulu).
„TyTN II nabízí uživatelům rychlý a snadný přístup k internetu i funkce, které byly dodnes vyhrazeny pouze světu osobních počítačů,” uvedl Florian Seiche, Vice President HTC Europe. „Novinka osloví mobilní profesionály i náročné uživatele, kteří dokáží využít pokročilé funkce a rychlé připojení k internetu nabízené našimi partnery z řad mobilních operátorů.
TyTN II je na trh uváděn ve spolupráci s největšími evropskými mobilními operátory jako Orange, T-Mobile, Telefónica Group nebo Vodafone.


Komentáře