Společnost Gefen představila čtyřportový HDMI Switcher

Společnost Gefen, která se specializuje na vývoj HDTV, HDMI, DVI, HD-SDI a VGA zařízení, představila novou řadu HDTV výrobků pro domácí uživatele, počínaje přepínačem TV signálu.Společnost Gefen, která se specializuje na vývoj HDTV, HDMI, DVI, HD-SDI a VGA zařízení, představila novou řadu HDTV výrobků pro domácí uživatele, počínaje přepínačem TV signálu.

Nový TV Switcher umožňuje uživateli používat jedno zobrazovací zařízení pro čtyři různé zdroje signálu používající rozhraní High Definition Multimedia Interface (HDMI); například herní konzole, HD multimediální přehrávače nebo Apple TV. Přepínací jednotka může pracovat v automatickém režimu na základě detekce nejpozději přivedeného signálu, nebo ji lze ovládat manuálně pomocí tlačítek. Cena přístroje je 199 dolarů.
Nenechte si ujít:
Projektor Hitachi dokáže promítat 153 cm obraz jen ze 42 cm

Vytlačí OLED technologie klasické LCD panely?

LCD displej pro mobily v kvalitě plochých televizorů

LED dokáže výrazně vylepšit ploché displeje

Zařízení splňuje specifikaci High Definition Multimedia Interface v1.3 a podporuje ochranu HD signálu proti kopírování - High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP). Maximální podporovaný scanmód je 1080p.

Dle vyjádření společnosti Gefen probíhá v současnosti vývoj dalších televizních produktů, například zařízení pro záznam SD i HD videosignálu.


Komentáře