Společnost Sekora uvádí nový model kožené kabelky (nejen) na notebook

Společnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod s luxusními koženými kabelkami a aktovkami značky McKlein USA a kravatami a šálami světových módních návrhářů, uvádí na český trh luxusní koženou kabelku na notebook McKlein Winnetka.Společnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod s luxusními koženými kabelkami a aktovkami značky McKlein USA a kravatami a šálami světových módních návrhářů, uvádí na český trh luxusní koženou kabelku na notebook McKlein Winnetka.

Kabelka McKlein Winnetka v sobě kombinuje moderní vzhled, eleganci a maximální respekt k potřebám moderních žen. Kabelka je vyrobena z prvotřídní černé kůže a její hrany jsou lemovány červenou barvou a bílým obšitím. Na přední straně kabelky je snadno přístupná kapsa pro uložení elektronických i neelektronických drobností (telefon, klíče, vizitky, tužky, PDA apod.). Vnitřní prostor je rozdělen na dva hlavní oddíly a doplněn dvěma kapsami na zip.

Součástí dodávky je i vyjímatelná kapsa na notebook (s velikostí úhlopříčky až 15,4“), která je polstrována materiálem absorbujícím nárazy. Ochranná kapsa na notebook má béžovou barvu, která ladí podšívkou vnitřku kabelky. Ucha kabelky umožňují pohodlné nošení jak přes rameno tak i v ruce. Její cena je stanovena na 4 950 Kč bez DPH a lze ji objednat na stránkách internetového obchodu Sekora.Komentáře