T-Mobile představil MDA Compact IV

Společnosti T-Mobile a HTC tento týden na mezinárodní tiskové konferenci v Mnichově představili novou generaci inovativních zařízení řady MDA: nový MDA Compact IV. T-Mobile bude v Evropě nabízet nejnovějšího člena rodiny MDA od července 2008.Společnosti T-Mobile a HTC tento týden na mezinárodní tiskové konferenci v Mnichově představili novou generaci inovativních zařízení řady MDA: nový MDA Compact IV. T-Mobile bude v Evropě nabízet nejnovějšího člena rodiny MDA od července 2008.

MDA Compact IV má nové 3D animované uživatelské rozhraní a velký VGA dotykový displej (640×480 pixelů), který usnadňuje využívání operačního systému Windows Mobile 6.1 stejně jako služeb T-Mobile.

Inovativní PDA telefon s designem T-Mobile disponuje integrovanou podporou technologií pro vysokorychlostní internetovou komunikaci prostřednictvím web’n’walk HSDPA a HSUPA s rychlostmi až 7,2 Mbit/s a WiFi. Integrovaný GPS modul pak umožňuje mobilní navigaci. Mezi další funkce patří 3,2 Mpix fotoaparát s automatickým ostřením a 4 GB interní paměti.

V druhé polovině léta 2008 se pak objeví MDA Vario IV, komplexní organizér na cesty pro pohodlnou práci s e-maily. Jeho zvláštním rysem je velká výsuvná plnohodnotná QWERTY klávesnice. Obdobně jako u PC nabízí 5 řad kláves, čímž se stává nadstandardní klávesnicí u mobilních zařízení. Nové MDA Vario IV nabídne přístup k mobilnímu internetu přes web’n’walk s využitím HSDPA technologie s rychlostmi až 7,2 Mbit/s. Ve výbavě nechybí video a audio přehrávač, 3,2 Mpix fotoaparát s automatickým ostřením stejně nebo integrovaný GPS modul.
Nenechte si ujít:
Asus představil nová PDA s vylepšeným grafickým rozhraním

Český T-Mobile nabízí MDA už ve třetí variantě

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

T-Mobile rozšiřuje nabídku datových služeb

Skype již i v mobilních telefonech!

HTC a T-Mobile v produktové řadě MDA na trhu vybudovali skupinu průkopnických zařízení. Nové MDA Compact IV je totiž produktem dlouhodobého partnerství mezi výrobcem chytrých telefonů se softwarem Microsoft Windows Mobile a mezinárodním mobilním operátorem. Řada MDA se stala synonymem pro vysokorychlostní mobilní internet, flexibilní práci a zábavu na cestách stejně jako pro snadnou mobilní navigaci.


Komentáře