Tiskárnu A3 od Oki lze pořídit za cenu nižší než 40 tisíc korun

Barevnou A3 tiskárnu Oki C8600n lze nově koupit za méně než 40 000 Kč bez DPH. Podle výrobce tak jde o první A3 barevnou laserovou/LED tiskárnu na trhu, kterou firmy nemusejí odepisovat.Barevnou A3 tiskárnu Oki C8600n lze nově koupit za méně než 40 000 Kč bez DPH. Podle výrobce tak jde o první A3 barevnou laserovou/LED tiskárnu na trhu, kterou firmy nemusejí odepisovat.
Model C8600 je používán jako běžná kancelářská tiskárna, firmy na ní tisknou barevné a černobílé dokumenty ve formátu A4 a podle potřeby i ve formátu A3. A3 barevná tiskárna už tedy nemusí podle Oki doplňovat stávající sestavu tiskáren, ale může přímo nahradit původní tiskárny formátu A4.
“Snížení ceny pod klíčovou hranici 40 000 Kč bez DPH je důležité pro rozšíření A3 barevného tisku v menších firmách. Je to cenový průlom, na který čekala řada zákazníků. Věříme, že s touto nabídkou oslovíme nové uživatele a současně potěšíme i finanční ředitele mnoha firem,“ uvedl Andrej Magyar, ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak) .
Rychlost tisku 32 černobílých a 26 barevných stránek A4 za minutu (resp. 17 černobílých a 15 barevných stránek A3/min) vyhovuje síťovému tisku v malé nebo střední kanceláři. Mezi vlastnosti řešení patří jednoprůchodový tisk s rozlišením ProQ2400, řada softwarových nástrojů (PhotoEnhance, WebPrint, software pro řízení a správu tisku) a možnost tisku materiálů od vizitek až po 1,2 metru dlouhé bannery, či nízké provozní náklady při černobílém i barevném tisku, které jsou údajně výrazně nižší než při použití A3 inkoustových zařízení.


Komentáře