Tiskárnu s kvalitou laseru při polovičních nákladech nabízí HP

Řadu barevných tiskáren OfficeJet Pro K5400 uvedla na náš trh společnost Hewlett-Packard. Ty podle výrobce poskytují profesionální kvalitu barev a náklady na stránku nižší o 50 procent než je tomu u laserových tiskáren (při dosažení laserové kvality rychlost tisku až 12 str./min. černobíle a až 10 str./min. barevně).Řadu barevných tiskáren OfficeJet Pro K5400 uvedla na náš trh společnost Hewlett-Packard. Ty podle výrobce poskytují profesionální kvalitu barev a náklady na stránku nižší o 50 procent než je tomu u laserových tiskáren (při dosažení laserové kvality rychlost tisku až 12 str./min. černobíle a až 10 str./min. barevně).
Novinka je určena pro uživatele v malých firmách a domácích kancelářích. Tisknout lze barevné dokumenty, brožury a grafiku, přičemž je možné maximalizovat efektivitu tisku - až dvojnásobek černobílých stránek a nižší náklady díky použití volitelných inkoustových náplní HP 88XL OfficeJet.
Rychlost inkoustového tisku je až 36 str./min. černobíle a 35 str./min. barevně. Zvýšenou kvalitu dokumentů lze prý dosáhnout použitím kancelářských papírů se symbolem HP ColorLok. Zásobník umožní vložit až 350 listů, u modelu dtn až 600 listů.


Komentáře