Údajně první řadič s technologií Fibre Channel s rychlostí 8 Gb/s představilo EMC

Connectrix ED-DCX-B, první řadič (director) s rychlostí 8 Gb/s využívající technologii Fibre Channel, představila společnost EMC. Oproti stávajícím řadičům nabízí dvojnásobnou rychlost a až čtyřikrát větší agregovanou šířku pásma.Connectrix ED-DCX-B, první řadič (director) s rychlostí 8 Gb/s využívající technologii Fibre Channel, představila společnost EMC. Oproti stávajícím řadičům nabízí dvojnásobnou rychlost a až čtyřikrát větší agregovanou šířku pásma. Související software umožňuje konsolidaci virtuálních i fyzických serverů a úložných oblastí ve velkém měřítku či umožňuje zapojení více protokolů, a lze jej snadněji spravovat, čímž se výrazně snižují provozní a vstupní náklady.
Connectrix ED-DCX-B je založený na technologii společnosti Brocade a spojuje možnost škálování a šířku pásmu s vedoucími inovacemi v oblasti využití energie a hustotě portů. Novinka poskytuje celkovou šířku pásma 6,5 Tb/s a může být nakonfigurována na podporu připojení pomocí technologie Fibre Channel s rychlostí 2, 4 nebo 8 Gb/s. To jí dovoluje propojit stovky aplikací, konsolidovat rozsáhlá škálovaná prostředí VMware a sloužit jako hlavní páteřní síť pro podnikové sítě typu SAN. Connectrix také poskytuje podporu pro různé protokoly, čímž umožňuje další konsolidaci napříč většími vzdálenostmi a v heterogenním serverovém prostředí.
“Nová páteřní síť Connectrix ED-DCX-B se ideálně hodí pro podnikové zákazníky, kteří hledají ty nejvyšší úrovně výkonu, dostupnosti a spolehlivosti. Tato platforma je navržená tak, aby splňovala současné požadavky a aby ji bylo možné snadno rozšiřovat s ohledem na budoucí požadavky SAN,“ řekla Barbara Robidoux, viceprezidentka EMC pro marketing produktů datových úložišť.


Komentáře