Úložné systémy NAS od SGI lze nakonfigurovat za 20 minut

Rodinu produktů InfiniteStorage NEXIS NAS uvedla na trh společnost SGI. Jedná se o úložná řešení, jež jsou vybaveny souborovým systém XFS, vytvořeným speciálně pro jednoduchost ovládání zařízení NAS, a InfiniteStorage Appliance Managerem, novým grafickým rozhraní pro optimalizaci storage zdrojů a správu růstu dat, které umožňuje nastavení základní konfigurace NAS během necelých 20 minut.Rodinu produktů InfiniteStorage NEXIS NAS uvedla na trh společnost SGI. Jedná se o úložná řešení, jež jsou vybaveny souborovým systém XFS, vytvořeným speciálně pro jednoduchost ovládání zařízení NAS, a InfiniteStorage Appliance Managerem, novým grafickým rozhraní pro optimalizaci storage zdrojů a správu růstu dat, které umožňuje nastavení základní konfigurace NAS během necelých 20 minut.
Řešení SGI InfiniteStorage NEXIS NAS je podle výrobce vhodné pro oblast podnikového HPC včetně databázových transakcí, data mining, on-line média pracující se social networks, konsolidaci oddělení a aplikace vertikálního trhu včetně produkčních médií, výzkumů v oblasti těžby ropy a zemního plynu, vědeckého a strojírenského modelování, business intelligence, satelitů a lékařských snímků.
Řada 5000 a 7000 poskytuje uživatelům rozšířenou funkčnost a umožňuje podporu širší škály úložných variant. Pro menší skupiny a týmy jsou určeny modely 2000 a 500. Produkt InfiniteStorage NEXIS 1000 NAS Gateway zase doplňuje rodinu o řešení, které podporuje existující investice do storage a umožňuje uživatelům rychle rozpoznat výhody přístupu s NAS pro sdílení a správu zařízení pro ukládání dat.
„Nové řešení InfiniteStorage Nexis NAS umožní ještě snadněji využít výhody sdílení storage,“ uvedl Dr. Steven Parker, asistent profesora počítačové školy Univerzity v Utahu, dlouhodobý člen Institutu SCI, mezinárodně uznávaný odborník v oblasti vizualizace, vědeckých výpočtů a obrazové analýzy.


Komentáře