UPS pro malá datová centra nabízí APC

Novou generaci nepřerušitelných záložních zdrojů Symmetra PX určených pro malá a střední datová centra představila společnost APC. Novinka nabízí modulární distribuci napájení pro datová centra, oproti svým předchůdcům má baterie s dvojnásobnou kapacitou, a zároveň má integrovanou skříňku na baterii/bypass/rozvod, která snižuje plochu zabranou zařízením o 63 procent.Novou generaci nepřerušitelných záložních zdrojů Symmetra PX určených pro malá a střední datová centra představila společnost APC. Novinka nabízí modulární distribuci napájení pro datová centra, oproti svým předchůdcům má baterie s dvojnásobnou kapacitou, a zároveň má integrovanou skříňku na baterii/bypass/rozvod, která snižuje plochu zabranou zařízením o 63 procent.
Symmetra PX předstzavuje modulární systém složený z dedikovaných a redundantních modulů - napájení, distribuce, inteligence, baterie a bypass – v provedení, díky kterému je údržba snazší a účinnější. Díky své architektuře zamezuje plýtvání a snižuje celkové náklady na zařízení. IT manažeři totiž mohou upravit napájení i provozní dobu, pokud je to potřeba anebo pokud je potřeba vyšší dostupnost.
Symmetra PX má integrovaný modul pro rozvod proudu. Na současném trhu jde o podle výrobce o nejflexibilnější koncept rozvodu energie - nová UPS dokáže díky modulárním rozvodným jednotkám, které lze měnit za chodu, zajistit vysokou dostupnost, například snadné a rychlé rozšíření bez přerušení práce anebo předělávání elektrických rozvodů.
Symmetra PX je klíčovým napájecím prvkem architektury InfraStruXure pro malá a střední datová centra od APC, může ale napájet i jednotlivé “zóny” ve větších datových centrech.
“ Nová generace zařízení Symmetra PX díky novému a kompaktnímu provedení, které je odpovědí na stále méně místa v datových centrech, nabízí 160 kW ochrany napájení, integrovanou jednotku pro rozvod energie, zvýšenou účinnost a delší dobu provozu na baterii na ploše, která je o 63 procent menší než u srovnatelné nabídky s 80 kW. Podniky také mohou využít nižších počátečních nákladů a celkových provozních nákladů díky menším rozměrům svých napájecích a rackových kombinací,” řekla viceprezidentka společnosti APC by Schneider Electric pro třífázové produkty Isabella Guillaumová.


Komentáře