Velkoformátové tiskárny Canonu potisknou až 60 m2 za hodinu

Segment velkoformátových tiskáren pro aplikace CAD a GIS obohatila firma Canon o dvě novinky – produkční tiskárny imagePrograf iPF810 a iPF820 se šíří tisku 44“ (1 118 mm).Segment velkoformátových tiskáren pro aplikace CAD a GIS obohatila firma Canon o dvě novinky – produkční tiskárny imagePrograf iPF810 a iPF820 se šíří tisku 44“ (1 118 mm).
Zařízení se vyznačují vysokou rychlostí tisku (24 s/A1, 47 s/A0 při rozlišení 1 200 dpi), respektive 60 m2/h. Pro vizualizace, renderované plochy a fotografický tisk na kvalitních materiálech používají novinky inkousty CMYK, zajišťující vysokou kvalitu obrazu bez viditelného tiskového rastru. Produkty také nabízejí velkokapacitní zásobníky či systém 30 uživatelských schránek pro průběžné odesílání dat.
Canon zároveň zveřejnil nové softwarové řešení Software Imaging’s XPS technology určené všem velkoformátovým tiskárnám, které tisknou z AutoCAD a AutoDesk aplikací. Program zajišťuje rychlé a technicky propracované výstupy technického kreslení, vysokou přesnost a přirozené podání barev.


Komentáře