Verbatim uvádí nové externí pevné disky

Společnost Verbatim uvádí na trh nové externí pevné disky. Tyto disky ve 3,5 palcovém formátu nabízejí úložné kapacity 500GB, 750GB a 1TB ve spojení s USB nebo kombinovaným USB/FireWire rozhraním o celkové hmotnosti méně než jeden kilogram.Společnost Verbatim uvádí na trh nové externí pevné disky. Tyto disky ve 3,5 palcovém formátu nabízejí úložné kapacity 500GB, 750GB a 1TB ve spojení s USB nebo kombinovaným USB/FireWire rozhraním o celkové hmotnosti méně než jeden kilogram.

Externí pevné disky Verbatim ve 3,5” formátu jsou vhodnou volbou pro uživatele, kteří chtějí spolehlivě ukládat velké objemy dat a přitom zůstat mobilní.

Nové externí 3,5” pevné disky uživatelům PC a notebooků usnadňují zálohování dat: s plug & play funkcionalitou jsou připravené k okamžitému použití bez nutnosti instalace. Kromě USB varianty jsou 3,5” pevné disky dostupné rovněž jako combo disky se dvěma dodatečnými FireWire 400 konektory. Díky internímu vysokorychlostnímu SATA rozhraní, rychlosti otáčení ploten 7 200 rpm a přenosové rychlosti až 480 Mbit/s splní nové disky všechny běžné požadavky na rychlost ukládání.

Dalším rysem je fakt, že tyto pevné disky s kapacitou až 1TB nevyžadují žádné speciální ventilátory, neboť chlazení je zajištěno prostřednictvím ventilačních štěrbin. Díky tomu jsou i při nepřetržité práci velmi tiché. Externí pevné disky jsou vybavené také vypínačem s LED diodami na zadním panelu.

Disky Verbatim jsou také vybaveny zálohovacím softwarem „Nero BackItUp 2 Essentials“ v 26 jazycích a přinášejí proto profesionální způsob zálohování se spoustou přizpůsobitelných nastavení.
Nenechte si ujít:
SSD disky pod lupou: Vyplatí se jejich pořízení?

USB flashdisky – hrozba pro počítače?

Western Digital uvedl na trh dvouplotnový 640GB disk

Samsung připravuje SSD disk o kapacitě 256 GB

Výrobci pevných disků ohlašují další zvyšování kapacit

Technická specifikace externích pevných disků Verbatim:
Model / kapacita: USB 2.0 s kapacitou 500GB, 750GB a 1TB
USB 2.0 & FireWire 400 s kapacitou 500GB a 750GB
Rozměry (ŠxVxH): 202 x 114 x 40 mm
Hmotnost: 961 g
Napájení: Externí napájecí adaptér
Rozhraní: USB 2.0 a/nebo FireWire 400
Rychlost: 7 200 rpm
Velikost cache: Minimálně 8 MB
Software: Nero BackItUp 2 Essentials ve 26 jazycích
Podpora:Telefonická horká linka a e-mailová podpora zdarma
Záruka/podpora: 2 roky

Nový design externích disků Verbatim.


Komentáře