Vybrat správný hardware není jen o parametrech

U firemních zákazníků čím dál častěji vstupuje do rozhodovacích kritérií dostupnost kvalitního a rychlého servisu.


(PR článek)

Při rozhodování o výběru hardwaru z oblasti IT techniky se zajímáme především o parametry a specifikace. Pro někoho to mohou být rychlost, velikost, ale třeba i barva či moderní design. U firemních zákazníků však vstupuje do rozhodovacích kritérií čím dál častěji měřítko dostupnosti kvalitního a rychlého servisu.

„Jako prodejce a distributor hardwaru se snažíme našim zákazníkům nabízet vždy takové produkty, kterým věříme,“ popisuje jednu ze zakázek vedoucí servisních středisek společnosti Your System Pavel Procházka. Šlo o komplexní dodávku softwaru a hardwaru pro řízení čerpacích stanic jednoho z retailových řetězců.

Pavel Procházka, Your System„Bylo třeba zákazníka přesvědčit o hardwaru, který splňoval jeho představy a zároveň byl z naší strany spolehlivý. A to tak, že jsme mohli s čistým svědomím garantovat klientem požadovaná KPI. Potřebovali jsme si být jisti, že nás zvolený hardware podrží a že budeme řešit jen propojení softwaru na systémy zákazníka. Pro čerpací stanice se nám z nabízeného portfolia zdály nejvhodnější produkty společnosti Hewlett-Packard, pro které máme certifikovaný tým techniků, který zvládá záruční i pozáruční opravy. Dodávka obsahovala počítače, tiskárny a servery. Nejen díky tomu, že jsme zákazníkovi dovedli vhodně poradit s výběrem hardwaru, ale také díky tomu, že jsme celý pilotní provoz zvládli bez újmy, se nám otevřely nové možnosti,“ pochvaluje si Pavel Procházka.

„Dokážeme být nápomocni a odhalit citlivá místa projektu, a to nám umožňuje profilovat se jako specialista v oboru,“ vyzdvihuje Pavel Procházka ze společnosti Your System.

Vaše společnost se tedy zabývá dodávkou hardwaru a vývojem softwaru? Můžete ji stručně představit?

Jsme dodavateli hardwaru i softwaru. Jsme také již mnoho let autorizovaným servisním partnerem několika hlavních výrobců hardwaru, mimo jiné společnosti Hewlett-Packard, v oblasti serverů, tabletů, notebooků, osobních počítačů, multifunkčních zařízení i tiskáren. Naší snahou je vždy nabízet klientům bohaté zkušenosti v oblasti prodeje a dodávky hardwaru, instalace, revize, optimalizace a v neposlední řadě servisu. Neustále se snažíme vycházet vstříc zákazníkům a poskytovat služby s vysokým důrazem na individuální potřeby každého klienta.

Jaký je rozsah vašich servisních služeb?

Máme k dispozici rozsáhlý tým certifikovaných servisních techniků. Naše služby jsou dostupné po celém území České republiky. Aby vše fungovalo co nejefektivněji, provozujeme vlastní helpdesk, který je připraven v nepřetržitém provozu přijímat požadavky našich klientů.

Co zákazníci v oblasti hardwaru nejčastěji požadují?

Jsou klienti, kterým stačí nákup a dodávka hardwaru. Zde rozhoduje cena. Ti, kteří nás již znají, požadují nejen návrh vhodné konfigurace, ale i jeho komplexní řešení včetně začlenění do podnikové infrastruktury. Zákazník chce, aby technika sloužila co nejlépe pro jeho byznys a naším cílem je zajistit, aby jeho technika byla plně funkční a maximálně využitá.

Pavel Procházka, vedoucí servisních středisek, Your SystemKomentáře