Výhody ukládání na flash paměti přinesla do prostředí aplikací Oracle firma EMC

Řešení, které začleňuje systémy úložiště EMC Symmetrix DMX-4 využívající technologii Enterprise Flash Drive (EFD) do prostředí aplikací Oracle, což povede k významnému zvýšení výkonu aplikací,představila firma EMC. Toto řešení, podle výrobce první svého druhu, nabízí využití technologie EFD pro prostředí aplikací Oracle.Řešení, které začleňuje systémy úložiště EMC Symmetrix DMX-4 využívající technologii Enterprise Flash Drive (EFD) do prostředí aplikací Oracle, což povede k významnému zvýšení výkonu aplikací,představila firma EMC. Toto řešení, podle výrobce první svého druhu, nabízí využití technologie EFD pro prostředí aplikací Oracle.
Protože technologie EFD ukládá data na paměťové jednotky flash, nabízí reakční dobu nesrovnatelně kratší než tradiční pevné disky, je nákladově efektivní alternativou pro drahé jednotky EFD na bázi pamětí SDRAM či I/O akcelerátory, a je tedy ideální pro aplikační prostředí Oracle s vysokými objemy transakcí.
„Technologie využívající úložiště na bázi jednotek flash jsou ideální pro aplikační prostředí Oracle Database 11g a Oracle RAC 11g, která požadují nejrychlejší načítání a ukládání dat,“ říká Barbara Robidoux, viceprezidentka divize Storage Product Marketing společnosti EMC. „Společnost EMC investovala své vývojářské prostředky na analýzu a dokumentaci způsobů používání a návrh ověřených postupů k dosažení maximální návratnosti investic. Naši zákazníci nyní mohou využít výhod vyššího výkonu, konsolidace počtu pevných disků a významných úspor nákladů díky snížené spotřebě energií.


Komentáře