Výkonné multifunkční zařízení bizhub PRO C5500 představila Konica Minolta

Nový model z řady barevných produkčních strojů – bizhub PRO C5500 – uvedla na trh firma Konica Minolta. Novinka patří podle výrobce mezi vyspělá plnobarevná produkční zařízení, vhodná pro nasazení v provozech s vysokými požadavky na kvalitu, rychlost a výhodný poměr ceny a výkonu.Nový model z řady barevných produkčních strojů – bizhub PRO C5500 – uvedla na trh firma Konica Minolta. Novinka patří podle výrobce mezi vyspělá plnobarevná produkční zařízení, vhodná pro nasazení v provozech s vysokými požadavky na kvalitu, rychlost a výhodný poměr ceny a výkonu.
Zařízení bylo speciálně vyvinuto podle požadavků centrálních reprografických oddělení. Rychlost tisku je u bizhubu PRO C5500 pětapadesát stran A4 za minutu, a to jak černobíle, tak barevně. Nejvyšší povolené zatížení stroje je 250 000 stran měsíčně.
Maximální gramáž použitého papíru je 300 g/m2, vstupní kapacita zásobníku až 4 250 listů je vhodná pro dlouhé tiskové úlohy a kontinuální produkci.
Při konstrukci nového bizhubu bylo použito několik pokročilých technologií, mezi nejvýznamnější patří technologie pro zlepšení barevného tisku SEAD (Screen Enhancing Active Digital Process – digitální proces rozšířeného rastrování). Technologie Image Tag bit zase zlepšuje hranovou ostrost a tím také čitelnost především u textů. Ekonomický provoz tiskového zařízení je zajištěn použitím osvědčených polymerovaných tonerů Simitri HD, které umožňují potisk široké škály médií při zachování stálé kvality výstupu.
U bizhubu PRO C5500 použila Konica Minolta vylepšené uživatelské rozhraní, které spolu s minimalizovanými prostorovými nároky staví stroj do role maximálně úsporného zařízení. Uživatelé ovládají tiskové úlohy prostřednictvím velkého a otočného barevného displeje.


Komentáře