Výkonné tiskárny do kanceláří představila Kyocera

Dvě nové monochromatické tiskárny Kyocera formátu A4 s technologií Ecosys uvedla na český trh firma Janus. Jedná se o modely FS-1100 a FS-1300D v ceně od 5700 Kč (bez DPH), která jsou navržena především pro firemní zákazníky, kteří potřebují spolehlivou a kompaktní desktopovou tiskárnu, schopnou v případě potřeby zvládnout i velké objemy tisku.Dvě nové monochromatické tiskárny Kyocera formátu A4 s technologií Ecosys uvedla na český trh firma Janus. Jedná se o modely FS-1100 a FS-1300D v ceně od 5700 Kč (bez DPH), která jsou navržena především pro firemní zákazníky, kteří potřebují spolehlivou a kompaktní desktopovou tiskárnu, schopnou v případě potřeby zvládnout i velké objemy tisku.
Díky nové vysokorychlostní řídící jednotce nabízí oba modely první výtisk již za 6 sekund a rychlost 28 stran za minutu. Krátká doba tisku první strany je podstatná především pro desktopové stroje, kde většinu tiskových úloh tvoří krátké dokumenty. Inovovaná řídící jednotka navíc zajistí, že rychle jsou zpracovány a vytištěny i rozsáhlé úlohy.
Nová zařízení nabízejí díky rozlišení 1 200 dpi vysokou kvalitu tisku, standardně jsou vybavena zásobníkem pro 250 listů a volitelně mohou být vybavena i síťovým rozhraním. FS-1100 lze doplnit jedním zásobníkem s kapacitou 250 listů, k FS-1300D je možné připojit dva dodatečné zásobníky.
Model FS-1300D je navíc již v základu vybaven duplexním tiskem, což pomáhá redukovat množství papíru, která se v kanceláři spotřebuje, a disponuje také ručním podavačem pro 50 listů, který umí pojmout alternativní tisková média, jako je papír s vysokou gramáží, obálky a štítky.
Oba modely jsou dostupné prostřednictvím distribuční sítě. Koncová cena modelu FS-1100 činí 5 670 Kč bez DPH, u FS-1300D začíná na 7 300 Kč bez DPH.Komentáře