Xerox představil záplavu tiskových zařízení

Osmnáct nových strojů z řad černobílých a barevných multifunkčních zařízení umožňujících tisk, kopírování, scanování a faxování představila firma Xerox.Hned 18 nových strojů z řad černobílých a barevných multifunkčních zařízení umožňujících tisk, kopírování, scanování a faxování představila firma Xerox.
V segmentu kancelářských zařízení se jedná o následující novinky.
Černobílé laserové multifunkční stroje - Phaser 3200MFP, WorkCentre 5020 a produktovou řadu WorkCentre 5600.
Barevné laserové multifunkční stroje - Phaser 6180MFP, WorkCentre 7232 a 7242, produktovou řadu WorkCentre 7300 a WorkCentre 7655, 7665 a 7675.
Řada WorkCentre je nabízena s vylepšenou platformou Extensible Interface Platform, která umožňuje vývojářům i zákazníkům vytvářet různé softwarové aplikace pro specifické požadavky. Uživatelé pomocí EIP mohou například přistupovat k obsahu webových stránek on-line, aniž by potřebovali počítač a tisknout aktuální informace, jako např. kulturní programy, jízdní řády nebo obsah tištěných novin.
Nové stroje podle výrobce rovněž obsahují řadu bezpečnostních prvků, které chrání dokument, zařízení a přenosovou cestu. Systémy WorkCentre navíc obsahují funkce Encrypted Disk a Image Overwrite, která maže záznamy z disku okamžitě po dokončení úlohy nebo na vyžádání.
Nová je také funkce skenování do formátu S-PDF, což je PDF formát obsahující kromě naskenovaného obrazu i textovou vrstvu vytvořenou pomocí OCR. Tato vrstva slouží k vyhledávání v dokumentu. Samozřejmostí je podpora rozpoznávání češtiny. Počet chybně rozpoznaných znaků nepřesahuje 3,4 %, úspěšnost korektního rozpoznání slov v dokumentu je tedy vyšší než 96 %. Zpracování probíhá kompletně na řadiči stroje, není nutný žádný doplňkový software.


Komentáře