Xerox rozšiřil portfolio rychlých a cenově dostupných laserových tiskáren

Portfolio produktů rozšířila o další nízkonákladovou laserovou tiskárnu firma Xerox. Za cenu základní varianty 7 140 Kč (včetně DPH) nabízí černobílá laserová tiskárna Phaser 3435 oboustranný tisk a možnost připojení do sítě.Portfolio produktů rozšířila o další nízkonákladovou laserovou tiskárnu firma Xerox. Za cenu základní varianty 7 140 Kč (včetně DPH) nabízí černobílá laserová tiskárna Phaser 3435 oboustranný tisk a možnost připojení do sítě.
„Velikost firmy a její rozpočet by neměly být překážkami kvalitního tisku,“ řekla Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti Xerox Czech Republic. „Phaser 3435 je rychlá tiskárna, která i přes malé rozměry nabízí nadstandardní funkce. Zákazníci tak za své peníze získávají vysokou hodnotu.“
Při rozlišení 1200 dpi a s podporou PostScript 3 a PCL6 produkuje Phaser 3435 ostré a precizní výstupy. Tiskárna navíc podporuje širokou škálu formátů a gramáží papíru a obsahuje funkce jako vodoznak, tisk plakátů a brožur a tisk více stránek na jeden list papíru.


Komentáře