Xerox rozšiřil portfolio svých multifunkčních zařízení

Dvě nová stolní multifunkční zařízení (MFP), která nabízí uživatelům skenování a faxování ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu, představila firma Xerox. Multifunkční zařízení Phaser 3300MFP a WorkCentre 4260MFP podle výrobce výrazně šetří čas, který zaměstnanci stráví při zpracovávání dokumentů a informací.Dvě nová stolní multifunkční zařízení (MFP), která nabízí uživatelům skenování a faxování ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu, představila firma Xerox. Multifunkční zařízení Phaser 3300MFP a WorkCentre 4260MFP podle výrobce výrazně šetří čas, který zaměstnanci stráví při zpracovávání dokumentů a informací.
Phaser 3300MFP, který stojí 12500 Kč (včetně DPH), umožňuje tisk, kopírování, skenování a faxování v barvě. S rychlostí tisku a kopírování až 30 stránek za minutu je rychlejší a dokáže zpracovat více stránek za měsíc než jiné produkty v této kategorii. Vysokokapacitní náplně a úsporné režimy rovněž pomáhají snižovat provozní náklady.
Možnost barevného i černobílého skenování přímo na USB disk, do e-mailu nebo na síť zjednodušuje sdílení a uložení dokumentů. Phaser 3300MFP rovněž obsahuje software Scan to PC Desktop, s nímž si mohou uživatelé poslat dokument ze zařízení přímo do svého počítače, kde ho následně prohlédnou, upraví či uloží.
Multifunkční zařízení zvládá celou řadu každodenních kancelářských tiskových úloh včetně automatického oboustranného tisku. Jeho součástí je víceúčelový zásobník s kapacitou na 50 listů, do něhož lze vložit širokou škálu papírů o různých gramážích a velikostech od klasických formátů až po pohlednice.
Multifunkční zařízení WorkCentre 4260 v základní verzi za 62 500 Kč (včetně DPH) nabízí pokročilé funkce pro kanceláře, které hledají robustnější řešení. WorkCentre 4260 je nejrychlejší stolní multifunkční systém s rychlostí tisku a kopírování až 55 stránek za minutu, což je prý o téměř 20 procent více než srovnatelné nabídky od jiných výrobců.
WorkCentre 4260 disponuje výkonnými pracovními nástroji. Funkce ID Card Copy šetří čas při kopírování obou stran průkazu na jednu stranu, zatímco funkce Fax Forward to E-mail ušetří čas i papír automatickým přesměrováním příchozích faxů do e-mailových schránek. Zařízení WorkCentre 4260 rovněž podporuje oboustranný tisk, funkce Save Print umožňuje uložit často používané dokumenty a formuláře na pevný disk, z něhož je lze kdykoliv rychle vytisknout.
Díky možnosti současného zpracování více úloh může na zařízení WorkCentre 4260 tisknout, kopírovat, skenovat a faxovat více uživatelů ve stejnou dobu. Pokud se jedna z tiskových úloh zastaví, např. kvůli nedostatku příslušné velikosti papíru, funkce Print Around zajistí, že další tiskové úlohy pokračují bez přerušení. Zařízení WorkCentre 4260 má navíc sedmipalcový barevný grafický dotykový displej.


Komentáře