48portový spravovatelný přepínač D-Linku podporuje PoE

Stohovatelný spravovatelný přepínač se 48 porty, který podporuje napájení přes Ethernet (PoE), přidala do řady přepínačů xStack firma D-Link. Novinka pracuje na 2. vrstvě (L2) se 48 10/100Mb/s porty, 4 gigabitovými porty a 2 Combo SFP sloty.Rychlý, flexibilní a snadno instalovatelný – to jsou tři základní vlastnosti nového přepínače DES-1008P s podporou napájení přes Ethernet (PoE), který na trh uvedla společnost D-Link.
Model DES-1008P, který je určen hlavně pro uživatele v domácnostech a malých kancelářích, umožňuje snadné připojení a zároveň napájení PoE zařízení, jako jsou například bezdrátové přístupové body (AP), IP kamery či IP telefony.
Čtyři z osmi portů na DES-1008P podporují standard IEEE 802.3af pro PoE. Každý z těchto portů může dodávat až 15,4 W, což umožňuje uživatelům připojit PoE zařízení kompatibilní se standardem IEEE 802.3af o celkovém příkonu až 56 W bez potřeby používat doplňkové napájecí zdroje.
Novinka je určena pro vytváření jednoduchých sítí, nevyžaduje žádnou konfiguraci a jeho instalace je snadná a rychlá. Podpora funkce auto-MDI/MDI-X na všech portech odstraňuje nutnost používat pro připojení k jinému přepínači nebo rozbočovači křížený kabel. Funkce Auto-negotiation na každém portu zjišťuje rychlost přenosu připojeného síťového zařízení (10 nebo 100 Mb/s) a inteligentně nastavuje parametry pro zajištění kompatibility a optimálního výkonu.


Komentáře