Atlas mění svou podobu i zaměření

Nová tvář portálu Atlas.cz, kterou představil její provozovatel, chce oslovit především uživatele nad 25 let.Nová tvář portálu Atlas.cz, kterou představil její provozovatel, chce oslovit především uživatele nad 25 let.
„Dnešní den je pro Atlas významný v tom, že se vydává svou vlastní cestou. Stal se portálem s jasnou vizí a cílem přinášet svým uživatelům přesně ty služby, které od internetu očekávají,“ říká Pavel Doležal, generální ředitel společnosti Atlas.
“Loňský rok byl ve znamení změny zejména uvnitř Atlasu, změn stylu řízení, myšlení, organizace práce, nastartování nových prodejních kanálů, nových partnerství a projektů. Letošní rok jsme věnovali nové strategii a vizi, přípravě na její uvedení do života, změně firemní kultury a boření zavedených mýtů,“ říká David Duroň, který od poloviny září nastupuje do společnosti Vodafone.
Do balíčku nových služeb Atlasu patří uživatelsky nastavitelná domovská stránka či zprávy Atlasu, které získaly novou, přehlednější a ucelenější podobu na vlastní adrese aZpravy.cz (dodavatelem zpravodajství je společnost Vltava – Labe – Press). Významnou roli bude podle vedení Atlasu v budoucnu hrát i streamované zpravodajství.
Související server Špunt.cz přináší užitečné informace mapující vývoj dětí od batolete po školáka, poradny a další zajímavosti. Pro děti je k dispozici také linka důvěry, kterou Atlas připravuje spolu s Dětským krizovým centrem.


Komentáře