Cenově přijatelný tester kabeláží nabízí Fluke

Nový certifikační tester DTX-ELT představila v Česku firma Fluke Networks. Je určen pro instalatéry menších sítí, například elektrikáře a podle výrobce zohledňuje všechny aspekty certifikace kabeláže – od nastavení přes testování a hledání problémů až po generování výsledné zprávy pro zákazníka.Nový certifikační tester DTX-ELT představila v Česku firma Fluke Networks. Je určen pro instalatéry menších sítí, například elektrikáře a podle výrobce zohledňuje všechny aspekty certifikace kabeláže – od nastavení přes testování a hledání problémů až po generování výsledné zprávy pro zákazníka.
Tester umožňuje údajně dvakrát rychlejší řešení problémů. Při výpadku spoje poskytne srozumitelné instrukce, jak určit místo výpadku (a jeho vzdálenost od testeru) a také pravděpodobný důvod poruchy. Instrukce testeru pomohou nejen identifikovat problém, ale také poradí, jak ho rychle vyřešit.
Na rozdíl od času stráveného spouštěním testů a oprav chyb (a opětovného testování spoje, aby se odstranění problémů ověřilo) ví technik přesně, kde k chybě došlo a jak ji vyřešit.
DTX-ELT však nabízí 12hodinovou výdrž na baterie a barevný displej.


Komentáře