Cenu registrace evropských domén snížilo Ignum

Od února snížila firma Ignum cenu roční registrace domény .eu o zhruba deset procent, a to na 208 Kč. Zákazníkům, využívajícím množstevní slevu, byla cena snížena na 185 Kč (dříve 225 Kč) a partnerům na 155 Kč (dříve 205 Kč). Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.Od února snížila firma Ignum cenu roční registrace domény .eu o zhruba deset procent, a to na 208 Kč. Zákazníkům, využívajícím množstevní slevu, byla cena snížena na 185 Kč (dříve 225 Kč) a partnerům na 155 Kč (dříve 205 Kč). Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.
Cena za prodloužení platnosti registrace domény na další rok bude, stejně jako doposud, totožná s cenou za první registraci.
„Tímto krokem reagujeme na snížení velkoobchodní ceny domény u správce doménového registru .eu, sdružení EURid, a snažíme se tak zpřístupnit atraktivní .eu doménu více zákazníkům. Zvolenými cenami bychom chtěli podpořit i spolupráci s našimi partnery a subregitrátory, pro které je doména .eu nyní levnější téměř o 25 %. Nízkou cenu registrace domén .eu doplňuje kvalita i rozsah služeb poskytovaných ke všem doménám zcela zdarma,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti Ignum.
Vlastníkem domény .eu mohou být občané Evropské unie, firmy, které mají sídlo, pobočku nebo právo podnikat na území některého ze členských států EU a také organizace, instituce a zařízení v rámci některého z členských států EU.


Komentáře