Český Lotus Notes nově v přístrojích Blackberry

Společnosti Research in Motion, IBM a T-Mobile představily novinku na poli firemních mobilních aplikací. Zákazníci T-Mobile mohou spolu s BlackBerry využívat Lotus Notes 8 i v českém jazyce, čímž získají rychlé a zabezpečené řešení pro práci s e-mailem, sdíleným kalendářem či firemními kontakty v kanceláři i na cestách.Společnosti Research in Motion, IBM a T-Mobile představily novinku na poli firemních mobilních aplikací. Zákazníci T-Mobile mohou spolu s BlackBerry využívat Lotus Notes 8 i v českém jazyce, čímž získají rychlé a zabezpečené řešení pro práci s e-mailem, sdíleným kalendářem či firemními kontakty v kanceláři i na cestách.
Při koupi koncového zařízení BlackBerry klienti navíc mají možnost zdarma si stáhnout aplikaci BlackBerry Professional Software, jež po instalaci na firemní e-mailový server zajišťuje synchronizaci všech zpráv i ostatních dat.
Součástí nabídky je jedna bezplatná uživatelská licence, další až do podporovaného počtu třiceti uživatelů na jednu instalaci lze snadno objednat. BlackBerry Professional Software je redukovanou verzí standardního BlackBerry Enterprise Serveru (BES). Lze jej mnohem snáze instalovat i spravovat, všechny osvědčené vlastnosti plnohodnotného řešení však zůstaly zachovány, včetně silného zabezpečení a podpory IT politik. Toto řešení je vhodné zejména pro menší a střední firmy, jimž usnadní a zlevní implementaci BlackBerry. Při dosažení početního limitu je možné provést upgrade na plný BES.
„T-Mobile zákazníkům BlackBerry nabízí již od roku 2005. Podpora platformy IBM Lotus Notes 8 a možnost bezplatného stažení serverové aplikace BlackBerry Professional Software nyní významně rozšiřují okruh firem, pro něž se může stát neocenitelným pomocníkem. Jsme velice rádi, že právě naše společnost může tuto komplexní nabídku zákazníkům poskytnout jako první na českém trhu,“ říká Pavel Dolejš, vicepresident prodeje nehlasových služeb a služeb s přidanou hodnotou společnosti T-Mobile Czech Republic.


Komentáře