Cisco otevírá své síťové platformy pro aplikace třetích stran

Své platformy Cisco Integrated Services Router (ISR) a Cisco Wide Area Application Services (WAAS) otevřela pro vývojáře aplikací třetích stran firma Cisco. Zákazníkům společnosti to umožní optimalizovat infrastrukturu firemních poboček a zlepšit tak například jejich přístup k vnitropodnikovým zdrojům.Své platformy Cisco Integrated Services Router (ISR) a Cisco Wide Area Application Services (WAAS) otevřela pro vývojáře aplikací třetích stran firma Cisco. Zákazníkům společnosti to umožní optimalizovat infrastrukturu firemních poboček a zlepšit tak například jejich přístup k vnitropodnikovým zdrojům.
Cisco současně představilo nové routery s integrovanými službami (ISR) nebo platformu WAAS s technologií Virtual Blade. Všechny novinky doplnily sadu řešení Empowered Branch.

„Komunita vývojářů třetích stran má potenciál vytvářet stovky síťových aplikací pro populární platformu Cisco ISR. Nová platforma pro rozšiřování aplikací poskytne zákazníkům větší flexibilitu a pomůže jim dosáhnout svých obchodních cílů rychleji a bezpečněji,“ řekl Ian Pennell, senior viceprezident divize Cisco Access Routing Technology.

Mezi představené inovace patří především nová platforma pro rozšiřování aplikací Cisco Application eXtension Platform (AXP), optimalizační platforma pro WAN sítě Cisco WAAS WAE-674 s technologií Virtual Blade, routery Cisco 880 a 860 Series ISR nebo vylepšená sjednocená komunikace a správa.


Komentáře