Dohledové kamerové řešení pro malé podniky představilo Cisco

Bezdrátová kamera a monitorovací software umožňuje podnikatelům jednoduše chránit firemní prostory a sledovat frekventovaná místa.Bezdrátová kamera a monitorovací software umožňuje podnikatelům jednoduše chránit firemní prostory a sledovat frekventovaná místa.
Internetovou kameru Linksys Wireless-G PTZ WVC210 s přenosem zvuku a dálkovým ovládáním snímání, natáčení a přibližování obrazu uvedla na trh společnost Cisco. Je určena pro zákazníky z oblasti malých firem, kterým umožňuje ochranu firemních prostor a dohled rušných míst.
„Chápeme, že majitelé malých firem potřebují k tomu, aby mohli dobře chránit svoje podnikání, cenově dostupná a spolehlivá řešení s jednoduchou instalací. Kombinace výkonného softwaru pro video monitoring a nové bezdrátové internetové kamery jim v tom pomáhá,“ řekl Marty Wachi, ředitel produktového marketingu Linksys.
Bezdrátová kamera se připevňuje na stůl nebo na stěnu a umožňuje vzdálené sledování a ochranu firemních prostor prostřednictvím živého videa a dvoucestného přenosu zvuku. Systém posílá v případě detekovaného pohybu e-maily v reálném čase.
Majitelé malých podniků mohou kameru používat jako fyzické bezpečnostní řešení pro prevenci krádeží a vzdálený monitoring rušných míst, jako jsou místa prodeje, vstupní haly, nakládací rampy a hlavní vjezdy. Kamera může pracovat i v režimu nízkého osvětlení a je dobře využitelná pro sklady, kanceláře nebo noční snímání.
Zároveň s kamerou je dodáván software pro video monitoring LBAVMS16, který podstatně rozšiřuje možnosti využití kamery – podporou simultánního sledování, nahrávání a možností správy až 16 kamer na jedné monitorovací konzole. Software je kompatibilní se všemi produkty řady Linksys by Cisco Business Series Surveillance.


Komentáře