E-learningový portál pro vzdělávání zaměstnanců představil Langmaster

EDULand.cz, nový e-learningový portál pro firemní zákazníky, představila společnost Langmaster. Podle jejího vedení jde o další ze zásadních strategických kroků, v rámci nichž firma přináší elektronické kurzy na internet pro studium on-line. Školení, jež v současnosti zahrnují jednak jazykové a jednak počítačové kurzy (jejich dodavatelem je firma Gopas), jsou určeny pro pracovníky libovolně velkých organizací. Všechny kurzy se prodávají v licenci na jeden rok a ceny kurzů začínají již na 350 Kč bez DPH za kurz.EDULand.cz, nový e-learningový portál pro firemní zákazníky, představila společnost Langmaster. Podle jejího vedení jde o další ze zásadních strategických kroků, v rámci nichž firma přináší elektronické kurzy na internet pro studium on-line. Školení, jež v současnosti zahrnují jednak jazykové a jednak počítačové kurzy (jejich dodavatelem je firma Gopas), jsou určeny pro pracovníky libovolně velkých organizací. Všechny kurzy se prodávají v licenci na jeden rok a ceny kurzů začínají již na 350 Kč bez DPH za kurz.
Jazykové kurzy LANGMaster pokrývají výuku angličtiny, obchodní angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny od začátečníků až po pokročilé a nabízejí moderní výukové metody a funkce. Počítačové kurzy pokrývají tématiku zaměřenou na práci s operačním systémem Windows Vista, kancelářským balíkem programů Microsoft Office 2007 a práci s internetem.
Velkou výhodou pro společnosti a jejich HR manažery a personalisty je především jednoduchost, s jakou lze nyní e-learning do společnosti zavést. S tím je spojena také významná úspora financí oproti implementaci vlastního LMS systému a nákupu kurzů nebo využívání čistě prezenční formy výuky.
Celý proces objednání až po studium je velmi jednoduchý. Po zakoupení licencí ke kurzům na www.EDULand.cz zákazník obdrží licenční kódy, které předá zaměstnancům - studujícím. Zaměstnanci si kurzy na portálu jednoduše aktivují a mohou začít studovat. Zákazník v roli „tutora / manažera“ má neustálý přehled o studujících, aktivovaných kurzech a platnosti licencí.
Funkčnost zajišťuje LMS systém Moodle, který byl pro potřeby EDULand.cz speciálně upraven. Portál se bude postupně rozšiřovat o další funkce a služby a do katalogu produktů budou přibývat nové kurzy, a to jak z dílny LANGMaster, tak od třetích stran. Cílem je nabídnout komplexní on-line vzdělávání ve všech klíčových oblastech osobního a profesního růstu.
Ředitel společnosti LANGMaster International Jan Průcha říká: „Reagujeme na zvýšenou poptávku trhu a tímto zásadním krokem chceme e-learning více přiblížit firemním zákazníkům bez ohledu na velikost jejich firmy, ale i státní správě a samosprávě.“
S novým portálem společnost LANGMaster představuje také novou licenční a cenovou politiku pro firmy.


Komentáře