EMC nabízí SAN pro malé firmy

Vysoce flexibilní, dostupné a škálovatelné systémy datových úložišť typu SAN (Storage Area Network), které jsou určeny pro malé a středně velké firmy, představila firma EMC. Jedná se o systém síťově propojitelných datových úložišť CLARiiON AX4, který může být škálován až na kapacitu 60 terabajtů a podporuje připojení k sítím SAN pomocí technologií iSCSI nebo Fibre Channel.Vysoce flexibilní, dostupné a škálovatelné systémy datových úložišť typu SAN (Storage Area Network), které jsou určeny pro malé a středně velké firmy, představila firma EMC. Jedná se o systém síťově propojitelných datových úložišť CLARiiON AX4, který může být škálován až na kapacitu 60 terabajtů a podporuje připojení k sítím SAN pomocí technologií iSCSI nebo Fibre Channel.
Systémy mohou – díky zabudovaným pokročilým možnostem správy a ochrany informací – ukládat, spravovat, zabezpečovat a chránit data až z 64 rozličných hostů zároveň, ať již jde o prostředí Windows, Linux, Unix, NetWare a VMware Infrastructure a ideálně se hodí pro aplikace včetně Microsoft Exchange, SQL, Oracle a SAP. Je možné jej konfigurovat až na 60 diskových jednotek SAS a SATA, aby bylo dosaženo optimální rovnováhy výkonu, nákladů a energetické efektivity.
Nový systém CLARiiON AX4 také zahrnuje technologii EMC Virtual LUN, která může být využita společně se softwarem VMware Storage VMotion. Tento nový produkt byl představen s nedávnými zásadními zdokonaleními infrastruktury VMware Infrastructure, pro migraci více diskových souborů virtuálních přístrojů, a to bez přerušení chodu.
CLARiiON AX4 navíc podporuje software pro replikaci jako MirrorView, SAN Copy, RepliStor či Replication Manager.
Ceny systému CLARiiON AX4 začínají na 8 599 dolarech.


Komentáře