GN Netcom uvádí headset Jabra BT530 s technologií Noise Blackout

Firma GN Netcom uvádí Bluetooth sluchátko Jabra BT530 s technologií Noise Blackout, která má podle slov výrobce zajistit maximální redukci šumu při udržení vysoké kvality zvuku během hovoru.Firma GN Netcom uvádí Bluetooth sluchátko Jabra BT530 s technologií Noise Blackout, která má podle slov výrobce zajistit maximální redukci šumu při udržení vysoké kvality zvuku během hovoru.

Technologie Noise Blackout, vypracována firmou GN Netcom, používá 2 mikrofony, které přenáší zvuk a současně filtrují hluky okolního prostředí. Noise Blackout spolu s technologií digitálního zesilování zvuku DSP a také s technologií Audio Shock Protection, která monitoruje intenzitu přicházejících zvuků, garantují velmi dobrou kvalitu hovoru pro oba jeho účastníky.

Headset Jabra BT530 zůstal vybaven funkcí autopárování, která usnadňuje spojeni sluchátka s mobilem. Díky funkci multipoint connection Jabra BT530 může současně pracovat jak s mobilem tak i s jiným zařízením vybaveným technologií Bluetooth jako je na příklad počítač nebo druhý mobil.

Jabra BT530 váží 10 gramů a balení obsahuje také 6 ušních gelů - Jabra Eargels a úchyt za ucho, což umožňuje individuální přispůsobení sluchátka. Doporučená cena je 1800 Kč a jeho parametry jsou následující:

· technologie Noise Blackout
· dva mikrofony
· autopárování
· Multipoint Connection
· Profil stereo A2DP
· DSP – digital signal processing
· Acoustic Shock Protection
· doba hovoru do 5½ hodin
· 250 hodin v pohotovostním režimu
· dosah do 10 metrů
· balení obsahuje 6 ušních gelů, 1 úchyt za ucho
· váha: 10 gramů
· konektor micro USB
· specifikace Bluetooth 2.0 EDR (enhanced data rate) & eSCOKomentáře