GTS Novera nabídne až 40Gb přenosy dat po střední Evropě

Službu Novera lambda spustila společnost GTS Novera. Jedná se o řešení, jež nabízí vysokorychlostní přenos dat o rychlosti až 40 Gb/s na optické infrastruktuře dodavatele. Služba je určena jak telekomunikačním operátorům a poskytovatelům internetového připojení, tak i velkým společnostem, které potřebují přenášet velké objemy dat například mezi pobočkami v jednotlivých zemích regionu a pro svůj provoz využívá nově vybudovanou národní a mezinárodní DWDM síť.Službu Novera lambda spustila společnost GTS Novera. Jedná se o řešení, jež nabízí vysokorychlostní přenos dat o rychlosti až 40 Gb/s na optické infrastruktuře dodavatele. Služba je určena jak telekomunikačním operátorům a poskytovatelům internetového připojení, tak i velkým společnostem, které potřebují přenášet velké objemy dat například mezi pobočkami v jednotlivých zemích regionu a pro svůj provoz využívá nově vybudovanou národní a mezinárodní DWDM síť.
„Službu Novera lambda jsme mohli představit díky vybudování nové vysokorychlostní sítě v rámci celé střední Evropy. Podařilo se nám tak posílit naši pozici tradičního poskytovatele datových služeb pro jiné telekomunikační operátory i pro velké korporátní zákazníky,“ říká Stanislav Kovář, ředitel Úseku rozvoje a podpory velkoobchodních služeb společnosti GTS Novera.
Produkt Novera lambda standardně nabízí přenosové rychlosti od 1 Gb/s do 10 Gb/s. GTS Novera je však v rámci individuálních řešení na míru schopna nabídnout rychlost až 40 Gb/s. Při všech rychlostech jsou prý garantovány nadstandardní kvalitativní parametry služby.
Služba Novera lambda je v České republice dostupná ve všech krajských a některých okresních městech, v rámci středoevropského regionu pak v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Frankfurtu, Varšavě a Vídni.
Novera lambda standardně nabízí rozhraní SDH (STM-16, STM-64) a Ethernet (1GE LX/SX/ZX, 10GE LAN/WAN). Na individuální bázi je pak možné připravit i přenos dalších typů signálu, mezi které patří například SONET (OC-48,OC-192, OC-768), SDH (STM-256), SAN (FC, ESCON, FICON) nebo Video.


Komentáře