GTS Novera zrychluje ADSL za stávající ceny

Telekomunikační operátor GTS Novera včera představil inovovanou nabídku pro nové zákazníky svého internetového připojení Novera DSL. Podobně jako Telekom Austria Czech Republic, Telefónica O2 či České Radiokomunikace zvyšuje i tato firma rychlost připojení až na 16 Mbit/s a sjednocuje také rychlost u pomalejších tarifů.Telekomunikační operátor GTS Novera včera představil inovovanou nabídku pro nové zákazníky svého internetového připojení Novera DSL. Podobně jako Telekom Austria Czech Republic, Telefónica O2 či České Radiokomunikace zvyšuje i tato firma rychlost připojení až na 16 Mbit/s a sjednocuje také rychlost u pomalejších tarifů.

Dosavadní čtyři rychlostní profily jsou u GTS nyní nahrazeny dvěma novými o rychlostech až 8 Mbit/s a až 16 Mbit/s bez navýšení cenových tarifů. Ty odpovídají doposud používaným cenám za připojení o rychlostech 2 Mbit/s a 4 Mbit/s, tedy 395 Kč respektive 595 Kč měsíčně bez DPH. Za zřízení služby Novera DSL zaplatí zákazník 1 Kč. Navýšení rychlostí se zároveň týká i balíčků Novera komplet pro, Novera komplet office a Novera duo expres, které kombinují připojení k internetu s hlasovými službami.

Pro nejmenší firmy, živnostníky a domácí kanceláře je určena služba Novera duo expres. Ta nyní nabízí již pouze dvě rychlostní varianty až 8 Mbit/s a až 16 Mbit/s s agregací 1:40. V rámci akční nabídky může zákazník získat aktivaci za 1 Kč a k tomu modem nebo přenesení čísla opět za 1 Kč. Ke každé nové objednávce je navíc bezdrátový telefon Sencor STC 300 zdarma. Novinkou je zavedení množstevních slev. Již při vyčerpání objemu volání v hodnotě 600 Kč má zákazník nulový paušál za používání pevné linky.

Služba Novera komplet office, která standardně nabízí slevy na paušál dle objemu telefonního provozu, je určena pro malé a střední firmy. Noví zákazníci si mohou vybrat opět ze dvou rychlostních variant až 8 Mbit/s a až 16 Mbit/s s agregací 1:40. Dále mají na výběr čtyři rychlosti s nízkou agregací 1:8 – 4 Mbit/s, 8 Mbit/s, 10 Mbit/s a 12 Mbit/s. V rámci akční nabídky si může zákazník pořídit službu s připojením o rychlosti 8 Mbit/s za cenu 4 Mbit/s a 12 Mbit/s za cenu 10 Mbit/s – obojí platí pro agregaci 1:8. Aktivace, instalace technikem, modem a přenesení čísla je při využití akční nabídky po 1 Kč.
Nenechte si ujít:
ADSL od Českých Radiokomunikací nabízí rychlost až 20 Mb/s

Volný zrychluje připojení k internetu - na 16 Mbit/s

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

U:fon radikálně snižuje ceny svých modemů

Testovali jsme U:fonův fofr internet

Volný má vysokorychlostní internet bez pevné linky

Individuální telekomunikační řešení Novera komplet pro je určeno pro střední a velké firmy. Díky širokým možnostem konfigurace umožňuje vytvořit řešení pro připojení telefonní pobočkové ústředny a počítačové sítě podle konkrétních potřeb zákazníka. Struktura nabízených rychlostních profilů připojení k internetu odpovídá službě Novera komplet office. Stejná je v rámci akční nabídky i cena za aktivaci, instalaci technikem, modem, a přenesení čísla – vše je po 1 Kč.

Více informací včetně kompletního ceníku je k dispozici na www.gtsnovera.cz. Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.


Komentáře