GTS představila individuální telekomunikační řešení pro střední firmy

Novou službu Novera komplet pro zařadila do své nabídky společnost GTS Novera. Novinka kombinuje standardní telefonní služby s vysokorychlostním připojením k internetu bez omezení a je určena pro střední a velké firmy. Mimo jiné umožňuje vytvořit řešení pro připojení telefonní pobočkové ústředny a počítačové sítě podle konkrétních potřeb firmy.Novou službu Novera komplet pro zařadila do své nabídky společnost GTS Novera. Novinka kombinuje standardní telefonní služby s vysokorychlostním připojením k internetu bez omezení a je určena pro střední a velké firmy. Mimo jiné umožňuje vytvořit řešení pro připojení telefonní pobočkové ústředny a počítačové sítě podle konkrétních potřeb firmy.
„Novera komplet pro vyplňuje mezeru na telekomunikačním trhu, kde jsou zákazníci obvykle postaveni před dilema: buď si mohou vybrat standardizovanou službu, jejímž parametrům se ale musí do jisté míry přizpůsobit, nebo se rozhodnou pro specializované řešení na míru, které je složitější a finančně náročnější. Novera komplet pro kombinuje výhody obou přístupů – zákazník získá standardizovaný produkt, který je ale široce přizpůsobitelný podle parametrů jeho pobočkové ústředny a nároků na internetové připojení,“ říká Miloš Mastník, ředitel divize strategie a produktů společnosti GTS Novera.
Služba je poskytována na technologii zpřístupněných metalických vedení (LLU). Pro realizaci služby jsou vždy využita dvě zpřístupněná metalická vedení – jedno pro hlasovou část služby a druhé pro připojení k internetu s možností jedné nezávislé přímé analogové linky. Ta je vhodná například pro připojení elektronického zabezpečovacího systému. Hlasová a internetová část balíčku jsou tak zcela oddělené a vzájemně nezávislé. Využít lze dvou stávajících linek, které se připojí k síti GTS Novera, nebo se zřídí nové.
Vysokorychlostní připojení k internetu, které je součástí balíčku Novera komplet pro, je postaveno s důrazem na potřeby firemních zákazníků. V nabídce jsou rychlostní profily 2048/384 kb/s, 4096/512 kb/s, 6144/512 kb/s a 8192/512 kb/s. Agregace činí 1:8. Služba zahrnuje neomezený objem přenesených dat a neuplatňují se tak žádné datové limity ani tzv. Fair user policy (FUP).


Komentáře