ha-loo Centrála do testovacího komerčního provozu

Do komerčního testovacího provozu uvedla službu IP telefonie ha-loo Centrála firma ha-vel. Uživatelé s ní získají možnost mít pod jediným účtem až 88 linek, které se budou chovat jako standardní telefonní linky.Do komerčního testovacího provozu uvedla službu IP telefonie ha-loo Centrála firma ha-vel. Uživatelé s ní získají možnost mít pod jediným účtem až 88 linek, které se budou chovat jako standardní telefonní linky.
ha-loo Centrála nabízí podporu pro volání přes internet i funkcí virtuální ústředny – služba zaznamenává hovory všech linek a díky tomu získá klient podrobný přehled o všech uskutečněných hovorech, což umožní poměrně snadno optimalizovat náklady na volání ve firmě.
Samozřejmostí je přesměrování hovorů, upozornění na zmeškané hovory nebo hlasovou schránku, což minimalizuje ztracené hovory od zákazníků. Příjem a odeslání faxů je realizován ve formátu PDF.
Služba nevyžaduje pořízení ústředny – lze ji zdarma aktivovat a pak už se platí jen to, co se opravdu provolá. Hovory v rámci sítě jsou zdarma.


Komentáře