Hloubková inspekce paketů s výkonem 20 Gb/s

Řešení Service Gateway Omega A14 představila firma Allot. Podle výrobce jde o v současnosti nejvýkonnější systém DPI (Deep Packet Inspection), které disponuje výkonem výkonem více než 20 Gb/s.Řešení Service Gateway Omega A14 představila firma Allot. Podle výrobce jde o v současnosti nejvýkonnější systém DPI (Deep Packet Inspection), které disponuje výkonem výkonem více než 20 Gb/s.
Novinka je určena především pro poskytovatele internetu, kterým umožní inteligentně řídit provoz (traffic management) až po L7, včetně P2P a streaming aplikací, VoIP i her. Díky tomu mohou garantovat SLA svým zákazníkům. Maximální výkon umožňuje instalaci jak v přístupových, tak i v páteřních sítích.
Service Gateway představuje modulární hardwarové zařízení s otevřenou architekturou založenou na průmyslovém standardu AdvancedTCA (Advanced Telecommunications Computing Architecture). To umožňuje snadnou integraci s řešeními dalších výrobců, například v oblasti bezpečnosti. ATCA standard garantuje i budoucí upgrade výkonu.
Zařízení si nemusí kupovat poskytovatel hned v plné výbavě, ale může si investice rozložit podle potřeby a podle rozvoje svých služeb. Doplnění nového hardware do chassis je bez výpadku (hot-swap) a samozřejmostí je N+1 redundance.


Komentáře