Horké novinky u U:fona, aneb co se mění s novým rokem?

Nejmladší mobilní operátor na našem trhu, vystupující pod názvem U:fon, včera ohlásil řadu novinek jak ve svých službách, tak i ve vlastním týmu. Tento operátor totiž přidal do své nabídky novou službu a dva produkty. Provozovatel U:fona, společnost MobilKom má také nového generálního ředitele.Nejmladší mobilní operátor na našem trhu, vystupující pod názvem U:fon, včera ohlásil řadu novinek jak ve svých službách, tak i ve vlastním týmu. Tento operátor totiž přidal do své nabídky novou službu a dva produkty. Provozovatel U:fona, společnost MobilKom má také nového generálního ředitele.

Od ledna nabízí U:fon svým firemním zákazníkům první profesionální celoplošnou službu digitálních vysílaček na bázi technologie Push-to-Talk (PTT) v České republice. Dále přichází s multifunkčním terminálem, díky němuž mohou zákazníci U:fona využívat kombinaci hlasového volání, faxování a připojení k internetu v jednom, a také s wifi routerem poskytujícím vysokorychlostní datové připojení (prostřednictvím technologie CDMA Rev A), který současně nabízí možnost připojení přes wifi a čtyři ethernetové porty.

Druhou novinkou u U:fona je nejlevnější paušál pro pevné linky, určený nejstarším obyvatelům České republiky. Díky jeho nabídce si lze pořídit pevnou linku jen za jednu korunu a měsíčně platit paušál pouze 179 Kč (včetně DPH). Oproti konkurenci mohou uživatelé nového tarifu pro seniory ušetřit stovky až tisíce korun ročně. U:fon nabízí paušál s názvem „U:fonův úsporný telefon pro seniory“ od 7. ledna 2008. Pevnou linku (telefonní přístroj) za 1 Kč při podpisu smlouvy na 24 měsíců a měsíční paušál 179 Kč (včetně DPH) si může pořídit každý, kdo dosáhne nejpozději v den podpisu smlouvy 60 let.
Nenechte si ujít:
Telefónica O2 vydělala v Česku téměř 50 miliard, pevné linky ji ale dělají starosti

Český T-Mobile nabízí MDA už ve třetí variantě

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

Trendy a budoucnost konvergence sítí

T-Mobile rozšiřuje nabídku datových služeb
Pokud se zákazník nechce vázat smlouvou, zaplatí za telefonní přístroj 1999 Kč, paušál zůstává stejný.

Třetí významnou novinkou je to, že novým generálním ředitelem společnosti MobilKom, provozovatele U:fona, se stal Peter Hall. Jeho předchůdce Luboš Bôrik se po úspěšném rozjezdu U:fona vrací zpět do Penty a v MobilKomu bude vykonávat funkci předsedy představenstva.Peter Hall přichází do MobilKomu z pozice výkonného ředitele Českých Radiokomunikací.


Komentáře