HP přináší novinky v oblasti bezdrátových sítí

Společnost Hewlett-Packard uvede na trh v nejbližší době dvě své novinky z oblasti bezdrátových sítí.Společnost Hewlett-Packard uvede na trh v nejbližší době dvě své novinky z oblasti bezdrátových sítí.

První z nich je bezdrátový přístupový bod (access point) ProCurve 10ag. Ten je svými vlastnostmi předurčen pro potřeby malých a středních firem. Tomu odpovídá i koncová cena, která by se měla pohybovat kolem 149 euro a k dispozici bude od 1. prosince 2007. Jedná se o snadno použitelné řešení, pracující ve standardech 802.11 a/b/g a spadá svými funkcemi do kategorie řešení, jakými jsou například přístupové body 3Com 7760, D-Link DWL 7200 AP nebo NetGear ProSafe WAG 102.

Druhou novinkou je softwarový modul pro ProCurve Manager Plus nazvaný ProCurve Mobility Manager 2.0, sloužící pro unifikovanou správu bezdrátových sítí. Modul umožňuje navrhovat (s grafickým znázorněním požadovaného pokrytí), realizovat, řídit a detailně monitorovat bezdrátové sítě, které využívají hardware od společnosti Hewlett-Packard. Produkt bude dostupný od 1. ledna 2008 a cena za 50 licencí by měla být 1 599 euro, za 100 licencí 2 999 euro a za neomezený počet licencí pak 23 999 euro.

Přečtěte si také:
Přístupový bod, switch a router pro bezdrátové sítě
Rovnoměrně rozprostřenou Wi-Fi síť nabízí novinka od NetGearu
Bezdrátový přístupový bod Wi-Fi TL-WR543G


Komentáře