ICQ přichází s předplacenou ICQ SIM kartou

ICQ uvádí mobilní SIM kartu zaručující příchozí hovory a textové zprávy zdarma v téměř 80 zemích a s cenami odchozích hovorů se snaží být alternativou k tradičním roamingovým poplatkům.


ICQ uvádí mobilní SIM kartu zaručující příchozí hovory a textové zprávy zdarma v téměř 80 zemích a s cenami odchozích hovorů se snaží být alternativou k tradičním roamingovým poplatkům.

S odchozími textovými zprávami za 0,19 EUR a odchozími hovory za 0,29 EUR za minutu nabízí ICQ SIM karta alternativu lokálně zakoupeným SIM kartám. Ve více než 80 zemích světa včetně celé západní Evropy neplatí volající za příchozí hovory. Také poskytuje jednotné kontaktní číslo, které může být využíváno celé léto.

Služba je určena především pro ty, kdo jsou na cestách. ICQ se při jejím vývoji spojila s mezinárodním partnerem MVNO United Mobile se záměrem uvést na trh předplacenou SIM kartu, kterou lze využívat v neblokovaných GSM mobilních telefonech po celém světě.

Předplacené ICQ SIM karty jsou již nyní dostupné mohou být objednány online na http://www.united-mobile.com/shop/?ac=icq&lc=cs . Poštovné a samotné karty jsou zdarma, uživatel platí pouze kredit 20 EUR. ICQ SIM karty jsou dostupné globálně a nejsou omezeny pouze na uživatele ICQ.

Země, ve kterých je možné přijímat příchozí hovory a SMS zprávy zdarma, jsou uvedeny na webové stránce služby ICQ SIM. Cestovatelé mohou využít volných volání a textových zpráv v celé řadě zemí včetně Velké Británie, Irska, Francie, Německa, Španělska, Itálie, Rakouska, Belgie, Lucemburska, Nizozemí, Dánska, Švédska, Norska, Finska, Polska, Běloruska, Litvy, Lotyšska, České republiky, Rumunska, Moldávie, Tádžikistánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Gruzie, Řecka, Turecka, Kypru, Alžírska, Egyptu, Saúdské Arábie, Jordánska, Izraele, Mongolska a Číny.
Nenechte si ujít:
O2 láká na nízké mobilní tarify v zahraničí

Volný i UPC zrychlují internetové připojení za stávající ceny

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

U:fon nabízí nejlevnější tarif pro pevnou linku všem

T-Mobile rozšiřuje nabídku datových služeb

Skype již i v mobilních telefonech!


Komentáře