IP telefony pro různé typy uživatelů ve firmě nabízí Avaya

Novou řadu IP telefonů one-X Deskphone Value Edition (série 1600) uvedla na trh společnost Avaya. Stolní přístroje jsou vybaveny takovými funkcemi, jako je například zobrazení seznamu odchozích a příchozích hovorů, vestavěné seznamy kontaktů nebo možnost přepnout volání, které směřuje na stolní telefon, na mobilní přístroj uživatele.Novou řadu IP telefonů one-X Deskphone Value Edition (série 1600) uvedla na trh společnost Avaya. Stolní přístroje jsou vybaveny takovými funkcemi, jako je například zobrazení seznamu odchozích a příchozích hovorů, vestavěné seznamy kontaktů nebo možnost přepnout volání, které směřuje na stolní telefon, na mobilní přístroj uživatele.
Funkce řady Value Edition jsou dostupné prostřednictvím menu, které pomáhá uživatelům, aby si na nový telefon snadněji zvykli a dokázali rychle využívat jeho možností, aniž by museli podstoupit nákladné zaškolení.
„Avaya one-X Deskphone Value Edition pomáhá společnostem migrovat na IP za nízké vstupní náklady,“ vysvětluje Geoffry Baird, viceprezident a generální ředitel divize Avaya Appliances, Mobility and Small Systems. „Mezi mnohé uživatelské přednosti patří listování v menu pomocí dobře osvětlených funkčních tlačítek nebo možnost vidět seznam volajících, a když chtějí uživatelé odejít z kanceláře, stačí, aby zmáčkli příslušné tlačítko, a zůstanou ve spojení přes mobilní telefony.“
Řada Value Edition rozšiřuje a doplňuje rozsáhlé portfolio produktů Avaya one-X, které nabízí širokou škálu IP telefonů pro různé profily uživatelů. Diostupné jsou modely 1603 (je určen pro používání více lidmi na místech, jako jsou haly, sklady nebo kanceláře, a pro běžné uživatele, kteří potřebují základní telefonní funkce), dále 1608 (střední model pro každodenní používání, který je ideální pro úředníky, malé kanceláře nebo prodejny) a konečně 1616 (určen pro náročné uživatele, například recepční, sekretářky a manažery, kteří musí velmi často telefonovat.
Cena zařízení se pohybuje od 103 do 220 eur.


Komentáře