iPhone je zajímavý i pro české vývojáře

Mapmap.CZ představuje první českou aplikace pro iPhone uvedenou v oficiálním seznamu Applu.K oficiálnímu zahájení prodeje mobilního telefonu iPhone v České republice nabídl realitní vyhledávač Mapmap.CZ možnost velmi rychle a intuitivně vyhledávat nemovitosti a zobrazovat je přímo na mapě. iPhone verzi řešení zájemce může nalézt na adrese http://www.mapmap.cz/iphone/.
Pro denní zpravodajství o realitním trhu a bydlení je navíc připravena samostatná aplikace (http://www.mapmap.cz/iphone/rssdisplay.aspx), která ulehčuje kontakt s aktuálním děním v oblasti nemovitostí.
Mapmap.CZ je internetový realitní vyhledávač - jedná se o principiální obdobu fulltextových vyhledávačů jako jsou Google, Seznam či Centrum s tím rozdílem, že vyhledává pouze nemovitosti a to na stránkách realitních kanceláří, developerských a stavebních firem nebo realitních portálů. K zobrazení polohy nemovitostí využívá intuitivní mapové rozhraní. Vyhledávání nemovitostí usnadňuje dynamického filtrování zobrazených výsledků, automatické zobrazení podobných nemovitostí v okolí nebo detailní informace o nemovitosti přímo na stránkách realitní kanceláře.


Komentáře