Kerio nabídne hostované služby archivace e-mailů

Uzavření smlouvy o spolupráci oznámily firmy Kerio Technologies a Sonian. Cílem této dohody je poskytovat hostované služby archivace elektronické pošty a služby elektronického vyhledávání v archivech pro produkt Kerio MailServer.Uzavření smlouvy o spolupráci oznámily firmy Kerio Technologies a Sonian. Cílem této dohody je poskytovat hostované služby archivace elektronické pošty a služby elektronického vyhledávání v archivech pro produkt Kerio MailServer.
Společnost Sonian, působící na poli archivačních technologií, poskytuje bezpečnou archivaci elektronické pošty založenou na produktu Cloud, jenž je určen pro malé až středně velké organizace. Díky tomuto partnerství budou podle obou firem zákazníci společnosti Kerio mít možnost archivace, která řeší celou řadu provozních problémů včetně růstu kapacity úložišť na e-mailových serverech, zálohování a plynulost práce podniku.
Produkt Sonian Archive je rozšiřitelná, bezpečná a cenově dostupná hostovaná služba archivace elektronické pošty založená na produktu Amazon Web Services Cloud. Cílem této archivace je uspokojit právní požadavky v odvětvích, která vyžadují bezpečné pořízení, dlouhodobé ukládání a rychlé zpřístupnění dat elektronické pošty. Společnost Sonian poskytuje komplexní řešení, které umožní:
Soulad se zákonnými předpisy
Podporu při soudních sporech a eDiscovery
Správu úložišť
Plynulost činnosti podniku


Komentáře