Komplexní řešení konvergované komunikace představily firmy BT a Siemens

Globální obchodní smlouvu o poskytování řešení konvergované komunikace velkým nadnárodním firmám podepsaly firmy BT a Siemens Enterprise Communications. Toto řešení vycházejí s produktů Siemens OpenScape, služby OpenScale a MPLS sítě od BT má podle dodavatelů firmám pomoci snížit náklady, rizika i složitost systému, stejně jako zdokonalit nástroje na spolupráci a firemní procesy. Řešení zachovává stávající investice do doposud oddělených hlasových a datových infrastruktur a přitom umožňuje přechod na centrálně řízenou IP komunikační platformu.Globální obchodní smlouvu o poskytování řešení konvergované komunikace velkým nadnárodním firmám podepsaly firmy BT a Siemens Enterprise Communications. Toto řešení vycházejí s produktů Siemens OpenScape, služby OpenScale a MPLS sítě od BT má podle dodavatelů firmám pomoci snížit náklady, rizika i složitost systému, stejně jako zdokonalit nástroje na spolupráci a firemní procesy. Řešení zachovává stávající investice do doposud oddělených hlasových a datových infrastruktur a přitom umožňuje přechod na centrálně řízenou IP komunikační platformu.
Řešení konvergované komunikace od BT a Siemens Enterprise Communications firmám umožní konsolidovat a konvergovat hlasovou a datovou komunikaci tempem, jaké si samy zvolí, třeba i pobočku po pobočce. Novinka dovoluje přechod z prostředí složeného z více technologií na centrálně řízenou platformu konvergované komunikace. Součástí nabídky je univerzální dohoda o úrovni poskytovaných služeb (SLA) i flexibilní cenový model s jedním styčným bodem pro komplexní řízené služby.
Spojením komplementárních portfolií BT a Siemens Enterprise Communications vzniká kompletní nabídka řešení a služeb zahrnujících hlas, data, telefonii, mobilitu a aplikace pro spolupráci (collaboration).
„Spojováním a kupováním firem vznikají u mnoha našich zákazníků spletité hlasové a datové infrastruktury, zpravidla složené ze systémů od více dodavatelů,“ říká Chris Ainslie, viceprezident BT pro oblast systémových integrátorů a obchodních partnerů. „Naše smlouva se Siemens jim nabídne způsob, jak zužitkovat nemalé investice do stávajících systémů a zároveň vylepšit možnosti spolupráce a realizace obchodních cílů.


Komentáře