Komunikační systém pro malé a střední firmy nabízí 2N

Novou telefonní ústřednu Omega 48, jež je určena pro malé a střední firmy, představila firma 2N Telekomunikace. Novinka vychází z řady ústředen Ateus a podle výrobce představuje ideální řešení pro firmy do 40 poboček.Novou telefonní ústřednu Omega 48, jež je určena pro malé a střední firmy, představila firma 2N Telekomunikace. Novinka vychází z řady ústředen Ateus a podle výrobce představuje ideální řešení pro firmy do 40 poboček.
Ústředna nabízí možnost připojení do všech běžných pevných i mobilních sítí (analogová telefonní linka, ISDN, GSM a do konce roku též do sítí UMTS), včetně využití VoIP. Charakteristickým znakem ústředny je vysoká modularita.
Systém je vybaven řadou doplňkových služeb. Je například možné využívat funkce Mobility Extension, která dokáže změnit mobilní telefon na pobočku ústředny se standardními službami včetně přepojení
Program ústředny klade důraz na ekonomiku provozu. Volání ven obsluhuje šetřící automat s výběrem nejlevnější cesty odchozích volání.
„Šetřící automat umožňuje využít připojení více operátorů a směrování hovorů podle jejich aktuálních tarifů. Díky dnešní nabídce telekomunikačních služeb je Omega 48 připravena také pro propojení firemních poboček s voláním zdarma,“ říká Ondřej Tyl, manažer produktové řady Omega Series ve firmě 2N Telekomunikace. „To je možné s využitím volání přes internet – IP telefonie nebo s virtuální privátní sítí mobilního operátora. Věříme, že Omega 48 pomůže i menším firmám využít potenciál těchto funkcí a snížit tak jejich provozní náklady.“
Kombinace služeb ústředny poskytuje řadu výhod také pro některé segmenty trhu. Například hotelové řešení integruje hlasové funkce, budík, využití SMS zpráv recepcí nebo automatickou spojovatelku. Podobné je i plně mobilní řešení pro stavební firmy s připojením bez pevných linek při zachování všech služeb.
Ústředny budou v prodeji v distribuční síti ISC Communication Czech a Eurosat CS.


Komentáře