L3 přepínač s podporou IPv6 od D-Linku

Společnost D-Link uvedla přírůstek do rodiny svých produktů xStack – model DGS-3612G. L3 přepínač nabízí podporu směrování IPv6 (Internet Protocol version 6). D-Link je jedním z prvních výrobců, který podporu rozšířeného IP adresování nabízí. Přechod ze směrování IPv4 na IPv6 souvisí s rostoucí potřebou dalších veřejných IP adres, protože každému novému počítači na Internetu je přiřazena IP adresa, přičemž počet volných adres je téměř vyčerpán.Společnost D-Link uvedla přírůstek do rodiny svých produktů xStack – model DGS-3612G. Tento L3 přepínač jako jeden z prvních produktů nabízí podporu směrování IPv6 (Internet Protocol version 6).

D-Link je jedním z prvních výrobců, který podporu rozšířeného IP adresování nabízí. Přechod ze směrování IPv4 na IPv6 souvisí s rostoucí potřebou dalších veřejných IP adres, protože každému novému počítači na internetu je přiřazena IP adresa, přičemž počet volných adres je téměř vyčerpán.

Model D-Link DGS-3612G řady xStack je přepínač založený na komunikaci pomocí optických vláken. Je navržen pro dálkové propojení na vzdálenosti přesahující 100 metrů, kdy se spojuje s dalším přepínačem v budově jiného oddělení, například v univerzitním areálu, v rámci malé či střední firmy, nebo i velké firmy, kde je potřeba implementovat plně funkčně vybavený přepínač coby centrální přípojné místo pro větší množství optických kabelů.

Gigabitový přepínač s vícevrstvým řízením přístupu a podporou technologie SIM (Single IP Management) a 12 porty dále umožňuje zapojování do virtuálního stohu, a tak lze prostřednictvím jediné IP adresy řídit až 32 jednotek.


Komentáře